کد خبر: ۶۹۶۹۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
کد خبر : ۶۹۶۹۴۸۹

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: از طریق همان رسانه‌ای که عکس‌ها را منتشر کرده است به دنبال شناسایی مقصران هستیم.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد سعادتمند رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در خصوص فایل صوتی که اخیرا از فرهاد مجیدی مربی سابق این تیم منتشر شده است، اظهار کرد: باید به دنبال آن باشیم که از این به بعد خبر‌های خوبی از باشگاه داشته باشیم و اگر هم قرار است که صحبتی منتشر شود همه، بحث‌های مثبتی باشند.   خوشبختانه اکنون به این سمت و سو می‌رویم.

من باید به دنبال کار‌های کلان باشم

او ادامه داد: این فایل را نشنیده ام البته من به عنوان یک عضو هیئت مدیره باید تلاش کنم، تا آورده به باشگاه داشته باشم. یعنی به دنبال تامین مسائل مالی باشم. البته ۸۰ درصد  آورده‌هایی که پیش بینی کرده بودیم را  فراهم کرده ایم. به دنبال برطرف کردن دیگر مشکلات باشگاه هستیم. مثل همین بستن قرارداد‌ها، امکاناتی که مورد نیاز باشگاه است، زیر ساخت‌هایی که در بخش‌های دیگر می‌توانیم توسعه بدهیم  تا بتوانیم رشته‌های دیگری را به باشگاه استقلال اضافه کنیم و ما به طور کلی به دنبال کار‌های کلان هستیم.

سعادتمند: اعضای باشگاه پیگیر شناسایی مقصران حواشی اخیر هستند

اعضای باشگاه پیگیر شناسایی  مقصران حواشی اخیر هستند

رئیس هیئت مدیره استقلال درباره قرار گرفتن عکس  قرارداد‌ها روی سایت‌های مختلف  نیز تصریح کرد: دوستانِ ما در باشگاه پیگیر این موضوع هستند که این اتفاق از کدام بخش شروع شده است و به دنبال این هستیم تا با کمک همان خبرگزاری به نتیجه مثبتی نیز برسیم.

رسانه‌های ایتالیایی  رقم قرارداد استراماچونی را برای ۲ سال حساب کرده اند

سعادتمند درمورد رقم  قرارداد استراماچونی که از سوی رسانه‌های ایتالیایی ۱/۲ میلیون دلار اعلام شده است، گفت: شاید برخی رسانه‌ها  این مبلغ را برای ۲ سال و به اضافه‌ی دستیارانش حساب کرده اند. اما رقمی که فتحی اعلام کرده است با این اعداد تفاوت دارد و همچنین برای مدت یک فصل است. ما در شرایط خاص اقتصادی قرار داریم و به دلیل تعامل با کشور‌های دیگر، حضور چنین مربیان مطرحی بازتاب بسیار خوبی خواهد داشت. البته ما نیز تا یک سقفی می‌توانیم هزینه کنیم و اگر  بیشتر از آن بخواهیم کاری کنیم، یعنی خودمان مشکلاتی را اضافه کرده‌ایم. رقمی که ما با استراماچونی و دستیارانش به توافق رسیده ایم یک عدد بسیار خوبی است و در تمام بند‌ها نیز، فتحی و همکارانش نهایت دقت را داشته اند.

سعادتمند: اعضای باشگاه پیگیر شناسایی مقصران حواشی اخیر هستند

عِرق به پیراهن استقلال  در تمدید قرارداد‌ها بسیار مهم است

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران تاکید کرد: بازیکنان استقلال روز چهارشنبه به کلینیک پزشکی باشگاه می‌روند و با بازیکنانی که طرفداران استقلال نیز از ما خواستار قرارداد با آن‌ها  هستند و فوتبال ایران هم این بازیکنان را می‌پسندد و کیفیت فنی خوبی دارند در حال تمدید قرارداد با آن‌ها هستیم.

او ادامه داد: با وریا غفوری صحبت داشته ایم. پژمان منتظری نیز در قطر حضور دارد و در بازگشتش از این کشور با او  صحبت می‌کنیم. البته  عِرق به باشگاه و پیراهن استقلال نیز در تمدید قرارداد‌ها بسیار مهم است. در استقلال چیزی به نام سقف قرارداد نداریم، اما رقم  قرارداد‌های مان باید معقولانه باشد. البته این ارقام را اعلام نمی‌کنم، اما ببینید که برخی باشگاه‌ها چه رقم‌هایی را اعلام می‌کنند که البته این اعداد که کاذب هم هستند در آینده برای فوتبال ایران مشکل ساز می‌شوند.   

سعادتمند: اعضای باشگاه پیگیر شناسایی مقصران حواشی اخیر هستند

ولاسکو نقطه نظرات مثبتی راجع به ایران به استراماچونی گفته است

او در خصوص مشورتی که استراماچونی برای حضور در ایران با خولیو ولاسکو سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران انجام داده است، تاکید کرد: از زمانی که ولاسکو برای هدایت تیم ملی والیبال‌مان در ایران بوده‌است، او خاطرات بسیار خوبی از کشورمان دارد. شنیده ام  که اینجا را دوست دارد و حتی او ایران را خانه دومش میداند و فکر میکنم نقطه نظرات مثبتی را به مربی ایتالیایی ما ارائه داده است.


بیشتر بخوانید:

جانشین رحمتی در استقلال مشخص شد

وضعیت بازیکنان جدید و تمدیدی‌های استقلال مشخص شد

مربی دروازه بانان استقلال مشخص شد


انتهای پیام/

اظهارات رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در خصوص آخرین اخبار و حواشی در این تیم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر