کد خبر: ۶۹۷۱۰۹۴
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
معاون کمیته امداد کردستان:

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کردستان با اشاره به اطعام ۱۴۰ هزار نیازمند کردستانی در ماه رمضان، گفت: برنامه‌های مشارکتی این نهاد در سال جاری ۳۵ درصد رشد داشته است.

۱۴۰ هزار نیازمند کردستانی در ماه مبارک رمضان اطعام شدندبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان کردستان، هیوا رحیمی با بیان اینکه با همراهی و مشارکت خیران برنامه‌های ماه رمضان امسال ۳۵ درصد رشد نسبت به سال گذشته داشته است، اظهار داشت: اطعام ۱۴۰ هزار نیازمند به ارزش ریالی دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بخشی از کمک‌های خیران به نیازمندان کردستانی در ماه رمضان بود.

وی با بیان اینکه طرح مفتاح الجنه و دیدار با مددجویان از دیگر برنامه‌های ویژه ماه رمضان بود که با مشارکت خیران و مسئولان صورت گرفت، افزود: از طریق این طرح با سه هزار و ۸۰۰ خانواده تحت حمایت این نهاد دیدار شد و ۴۵۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به این خانوار‌ها کمک شد.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کردستان ادامه داد: جذب حامی برای کودکان یتیم و محسنین از دیگر برنامه‌هایی بود که در ماه رمضان به صورت ویژه و با هدف کمک به رفع مشکلات اساسی این کودکان توسط این نهاد پیگیری شد.

رحیمی با بیان اینکه در طول ماه رمضان هزار و ۳۰۰ حامی برای هزار و ۸۰۰ کودک نیازمند جذب شد، یادآور شد: در طرح اکرام ایتام و محسنین خیران با تقبل حمایت مادی از کودکان نیازمند، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به کودک مورد نظر خود اهدا می‌کنند.

وی بیان کرد: هم اکنون شش هزار و ۵۰۰ کودک یتیم و محسنین در استان کردستان تحت حمایت کمیته امداد هستند که در کنار کمک‌های این نهاد به حمایت خیران نیاز دارند.

انتهای پیام/ز

نیازمند کردستانی در ماه مبارک رمضان اطعام شدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر