کد خبر: ۶۹۷۱۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: فرم و طرح لباس‌های دانش آموزان در سال تحصیلی جدید در این شهرستان تغییر نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  محمد مهرافزون در جلسه‌ی هماهنگی تشکیل رشته نساجی در محل کارخانه نساجی بروجرد افزود: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و نیز پایین بودن توان مالی برخی از خانواده‌ها تصمیم گرفته شده تا فرم و طرح لباس دانش آموزان در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ تغییر نکرده و دانش آموزان در صورت مناسب بودن سایز از لباس فرم سال گذشته خود استفاده کنند.

وی تاکید کرد: برای تامین پارچه مورد نیاز برای تهیه لباس فرم مدارس از نساجی بروجرد خواسته شده تا با تامین پارچه با کیفیت و بهترین دوخت لباس دانش آموزان تهیه شود.

مدیرآموزش و پرورش بروجرد بیان کرد: مسئله لباس فرم مدارس با نظارت و مدیریت بیشتر صورت می‌گیرد تا والدین با مشکلات کمتری روبرو باشند.

مهرافزون اضافه کرد: وجود نگاه فراگیر و همه جانبه نسبت به این موضوع همراه با درکی صحیح از شرایط اقتصادی خانواده‌ها، می‌بایست به اخذ تصمیمات صحیح و قاطع‌تر منجر شود تا ضمن قرار نگرفتن خانواده‌ها در تنگنا‌های مالی و حذف رقابت‌های ناسالم بین کارگاهها، خانواده‌ها به سمت خرید لباس فرم مدارس با کیفیت بالاتری هدایت شوند.

وی جمعیت دانش آموزی بروجرد در سال تحصیلی جدید را بیش از ۵۴ هزار تن عنوان کرد و گفت: از این تعداد حدود پنج هزارو ۵۰۰ تن کلاس اولی هستند.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد از مدیر کارخانجات نساجی بروجرد خواست همکاری لازم را پیرامون کیفیت بخشی هرچه بهتر نسبت به دوخت و تحویل لباس‌های فرم به دانش آموزان با آموزش و پرورش داشته باشد.

مهرافزون همچنین از افزودن رشته نساجی در هنرستان در کارخانه نساجی بروجرد خبر داد و اظهار داشت: برای ارتقای سطح هنرستان‌ها به دنبال دایر کردن رشته‌هایی هستیم که در آینده دانش آموزان بتوانند جذب بازار کار شوند که یکی از این رشته‌ها راه اندازی رشته نساجی است که دانش آموختگان آن پس از فراغت از تحصیل می‌توانند جذب کارخانه نساجی شوند و همچنین این رشته باعث اشتغال زایی خواهد شد.

وی ادامه داد: رشته نساجی از مهرماه امسال در هنرستان‌های بروجرد دایر خواهد شد.

انتهای پیام/د

لباس فرم دانش آموزان بروجرد در سال تحصیلی جدید تغییر نمی‌کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر