کد خبر: ۶۹۷۳۷۴۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱

مدیر کل بهزیستی استان کرمان از شیوع مصرف مواد مخدر در بین جوانان و دانش آموزان خبر داد و گفت: متاسفانه آمار‌ها نگران کننده است و مصرف ماده مخدرگل بین دانش آموزان شیوع یافته و ضروریست خانواده‌ها بیشتر مراقب فرزندان خود باشند.

مصرف گل بین دانش آموزان کرمانی از مرز هشدار گذشتبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان در نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، ترویج برنامه‌های آموزشی و تاثیر گذار با توجه به ظرفیت‌های موجود را از دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، خواستار شد.

وی با تاکید بر تعامل و همکاری کلیه سازمان‌ها و ادارات در راستای پیشگیری از مصرف مواد مخدر به ویژه در بین دانش آموزان و جوانان گفت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از کارگاه‌های آموزشی و ظرفیت صدا و سیما آگاهی و دانش خانواده‌ها را در این زمینه ارتقاء دهیم.

رییس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از شیوع مصرف مواد مخدر در بین جوانان و دانش آموزان خبر داد و افزود: متاسفانه آمار‌ها نگران کننده است و مصرف ماده مخدرگل بین دانش آموزان شیوع یافته و ضروریست خانواده‌ها بیشتر مراقب فرزندان خود باشند

انارکی دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هم در این جلسه علاوه بر ضروری دانستن نقش نظارتی خانواده ها، از دستگاه‌های مختلف هم خواست برای پیشگیری از آسیب‌های جامعه بیشتر بکوشند.

نجم الدین قائم مقام صدا و سیمای مرکز کرمان هم با ارائه گزارشی از فعالیت بخش‌های مختلف صدا و سیما در زمینه پیشگیری مواد مخدر، از همکاری این مرکز با دستگاه‌های مربوط برای برنامه سازی خبر داد.

انتهای پیام/ح

مصرف گل در بین دانش آموزان کرمانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر