کد خبر: ۶۹۷۸۵۸۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵

معاون جستجو و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت:درهفته گذشته ۷۲ حادثه گزارش شد که در این حوادث ۱۶۰ نفر آسیب دیدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمد محمدی معاون جستجو و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در خصوص امداد رسانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حوادث جاده‌ای هفته گذشته اظهار کرد: از تاریخ ۲۵ تا ۳۱ خرداد ماه تعداد ۷۲ حادثه در استان اصفهان وجود داشته که از این تعداد ۲۹ مورد حوادث جاده ای، ۱۶ مورد حضور در پایگاه ها، دو مورد دریایی و ساحلی، ۱۷ مورد حوادث شهری، سه مورد کارگاهی و صنعتی، چهار مورد حوادث کوهستانی و یک مورد حفاری گزارش شده است.

وی با تاکید به اینکه تعداد کل آسیب دیدگان درهفته گذشته ۱۶۰ نفر بودند، گفت: تعداد ۹۷ نفر حادثه دیدگان جاده ای، حضوری ۲۸ نفر، دریایی و ساحلی چهار نفر، حوادث شهری ۱۷ نفر، صنعتی و کارگاهی چهار نفر و حوادث کوهستان ۹ نفر بودند.

معاون جستجو و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان به اینکه تعداد کل نجات یافتگان ۶۶ نفر بودند، تصریح کرد: از این تعداد ۳۶ نفر نجات یافتگان حوادث جاده‌ای بودند که برای تکمیل درمان به بیمارستان انتقال پیدا کردند و تعداد ۹ نفر به صورت سرپایی در محل حادثه تحت درمان قرار گرفتند و نجات یافتگان حوادث دریایی و ساحلی یک نفر و حوادث شهری ۱۶ نفر و صنعتی و کارگاهی چهار نفر گزارش شده است.

معاون جستجو و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان تاکید کرد: در حوادث جاده‌ای هفته گذشته اسکان اضطرای برای تعداد ۱۸ نفر انجام شد که این اسکان‌های اضطراری دارای شرایطی است و وابسته به نقص فنی خودرو‌ها بوده است و پنج مورد هم رها سازی افراد را داشتیم.

وی با بیان به اینکه ۸۲ تیم عملیاتی در امدادرسانی به حادثه دیدگان حوادث جاده‌ای در هفته گذشته پاسخگو بودند، خاطرنشان کرد: تعداد ۲۲۷ نفر نیرو‌های عملیاتی با اعزام تعداد ۶۴ دستگاه آمبولانس دراین تیم‌ها برای امداد و نجات مصدومان حوادث حضور فعال داشتند.

انتهای پیام/م

 

امدادرسانی هلال احمر استان اصفهان به آسیب دیدگان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر