کد خبر: ۶۹۷۹۵۳۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: از ابتدای سال ۲ هزار و ۸۷۳ کارت سلامت ویژه رانندگان ناوگان برون شهری همدان صادر شد.

صدور بیش از ۲ هزار کارت سلامت ویژه رانندگان برون شهری در همدانمصطفی پناهنده، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،اظهار داشت: در مدت مشابه پارسال نیز ۲ هزار و ۹۷۶ کارت سلامت صادر شد.

وی با اشاره به فعالیت شش مرکز طب کار برای بررسی سلامت رانندگان و صدور کارت سلامت در استان افزود: سه شرکت طب کار در همدان، یک شرکت در ملایر، یک شرکت در نهاوند و یک شرکت در اسدآباد زیر نظر این اداره کل همه آزمایش‌های تشخیص طبی، معاینات بالینی، بینایی سنجی و شنوایی سنجی ویژه رانندگان را انجام می‌دهند.

پناهنده ادامه داد: با توجه به جایگاه سلامت شغلی رانندگان حرفه‌ای در کاهش حوادث جاده‌ای و افزایش بهره وری شاغلان این حرفه، دریافت کارت سلامت الزامی است.

مدیرکل راهداری استان همدان، ارائه کارت سلامت شغلی ویژه رانندگان حرفه‌ای را یکی از مدارک مورد نیاز برای دریافت و تمدید کارت هوشمند رانندگی عنوان کرد و یادآور شد: از ابتدای سال همچنین ۱۰۶ کارت هوشمند صادر، ۱۲۶ کارت تعویض و کارت ۳ هزار و ۴۲۱ راننده نیز تمدید شده است.

این مسئول اضافه کرد: معرفی نامه تامین اجتماعی، کارت سلامت، صلاحیت فردی، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی سیکل، گواهینامه متناسب با وسیله نقلیه، دارا بودن مدرک کلاس‌های آموزشی از جمله مدارک و شرایطی است که برای دریافت کارت هوشمند الزامی است.

انتهای پیام/ د 

کارت سلامت برای رانندگان برون شهری همدان صادر شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر