کد خبر: ۶۹۷۹۵۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
کد خبر : ۶۹۷۹۵۸۷

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان درباره اعطای ۸ حکم برای ژاله فرامرزیان توضیحاتی ارائه کرد.

معاون وزارت ورزش و جوانان ۹ شغله نیستبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مازیار ناظمی، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با شبکه خبر درباره اعطای ۸ حکم مسعود سلطانی فر برای ژاله فرامرزیان، معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: ما یک برنامه دهگانه تحول در نظام اداری داریم و مانند تمام وزارتخانه‌ها جزء وظایف قانونی معاون توسعه مدیریت و منابع است و شغل محسوب نمی‌شود. این ۸ حکم ابلاغی شغل نیست و وظایف معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود.  

او افزود: در همه ارگان‌ها و ... این احکام وجود دارد و شغل محسوب نمی‌شود و هدف آن توانمندسازی و ارائه خدمت دستگاه‌های اجرایی است. همچنین تربیت کارشناسان و  توسعه یکپارچه از اهداف دیگر این امر است و اینکه به این شکل می‌گویند درست نیست، زیرا دستگاه‌های نظارتی مانند دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور در تمامی سازمان‌ها و ... حضور دارند و هیچ فرد دولتی نمی‌تواند بیشتر از یک شغل داشته باشد و حقوق دریافت کند.

ناظمی ادامه داد: این احکام از سوی وزارت ورزش و جوانان به هر معاونی که تغییر می‌کند، اعطا می‌شود و به هیچ عنوان شغل محسوب نمی‌شوند و وظیفه معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش است.  

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: تمامی معاونان مالی و توسعه منابع انسانی تمامی وزارت‌ها این وظایف را دارند و در این بحثی که درحال حاضر بوجود آمد، کمی شیطینت رسانه‌ای وجود داشت.


بیشتر بخوانید:

موزه ملی ورزش با حضور صالحی‌امیری و جهانگیری افتتاح شد

فاز دوم تکمیل موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک آغاز شد

اعتراض کمیته ملی المپیک ایران به فدراسیون جهانی کشتی


انتهای پیام/

اظهارات ناظمی درباره اعطای ۸ حکم سلطانی فر برای فرامرزیان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر