کد خبر: ۶۹۷۹۵۸۸
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
تاریخ انتشار : ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
کد خبر : ۶۹۷۹۵۸۸
گروه : فارس » شیراز

مدیر عامل هلال احمر استان فارس در پی درگذشت امدادگر داوطلب خرمبید پیام تسلیت صادر کرد.

تسلیت مدیر عامل هلال احمر فارس در پی درگذشت امدادگر داوطلب خرمبیدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، در پی جان باختن مظلومانه امدادگر داوطلب جمعیت هلال احمر خرمبید حین امدادرسانی به آسیب دیدگان یک حادثه رانندگی در کیلومتر ۲۰ محور صفاشهر – آباده، مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

«انا لله و انا الیه راجعون
خبر رفتن امدادگر عزیزمان از بین ما، خبری ساده نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد.

درس‌هایی در زندگی بسیاری از افراد نهفته است که می‌توان با دریافت نکات مثبت و کلیدی آن، مسیر زندگی خود را متحول ساخت و طور دیگری به ادامه زندگی نگریست. همچنین رفتن عزیزانی از بین ما به دیار ابدی و اثرات مثبت و عمیقی که در طول حیات‌شان در این دیار فانی بر جای گذاشته‌اند به ما یادآوری می‌کند و راه رسیدن به سعادت را نمایان‌تر. زندگی امدادگران نیز درس‌هایی این چنین به ما می‌آموزد.

عروج امدادگری جوان که تا چندی پیش در بین تمامی انسان‌ها و در بین هیاهو و دغدغه‌های زندگی روزمره، بدون هیچگونه چشم داشتی و بصورت داوطلبانه با پوشیدن لباس امدادگری هلال احمر به نجات جان همنوعان خود می‌‏شتافت، غمی بزرگ را بر جان اینجانب، پرسنل، امدادگران و تمامی اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان فارس قرار داد. همراهی با او چه زود گذشت و با خوبی‌هایش به خاطره‌ها سپرده شد.

درگذشت مرحوم محمدحسین نظری، از نجاتگران با سابقه و جوان جمعیت هلال احمر استان فارس و عضو فعال هلال احمر شهرستان خرمبید را به خانواده بزرگ و انسان‌دوست هلال احمر، اعم از امدادگران، نجاتگران، اعضای داوطلب، خویشاوندان و آشنایان نسبی و سببی وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خالق متعال برای آن نجاتگر عزیز سفر کرده، طلب رحمت و مغفرت، و برای خانواده و تمامی بازماندگانشان صبری جمیل را مسئلت می‌نمایم.

این گزارش می‌افزاید: امدادگر جمعیت هلال احمر خرمبید حین امدادرسانی به حادثه برخورد یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه پیکاپ نیروی انتظامی در کیلومتر ۲۰ محور صفاشهر – آباده بود که بر اثر عدم کنترل یک دستگاه تریلر عبوری و برخورد با این امدادگر، جان خود را از دست داد.

این حادثه صبح روز سه شنبه ۴ تیر ماه به وقوع پیوست و ۳ نفر فوتی و ۱۵ مصدوم بر جای گذاشت.

گفتنی است محمدحسین نظری، امدادگر ۲۵ ساله سازمان امداد و نجات استان فارس بود که سابقه ۵ سال خدمت بی منت در جمعیت هلال احمر خرمبید را در کارنامه خود داشت.
انتهای پیام/م

تسلیت مدیر عامل هلال احمر فارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر