کد خبر: ۶۹۹۵۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

سرمربی تیم ملی بسکتبال آبی کشورمان گفت: رقابت‌های ویلیام جنوز یک ماه جلو افتاد و ما اگر زمان بیشتری داشتیم با آمادگی بیشتری به این رقابت‌ها می‌رفتیم.

کوهیان:مسابقات ویلیام جنوز یک ماه جلو افتاد / واحدی در تمرینات تیم قرمز حاضر شد. /قرار ایت با ۹ تیم بازی کنیمفرزاد کوهیان سرمربی تیم آبی بسکتبال کشورمان (زیر ۲۲ سال) درباره آخرین وضعیت آسمان خراشان کشورمان پیش از اعزام به رقابت‌های ویلیام جونز در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ما چند مرحله اردوی آماده سازی برگزار کردیم در نهایت با غربال بازیکنان ۱۲ نفر را برای رقابت‌های ویلیام جونز انتخاب کردیم خوشبختانه شرایط خوبی داریم اما  متاسفانه شاهد تغییر تاریخ رقابت‌های ویلیام جونز بودیم  و این رقابت‌ها یک ماه جلو افتاد. ما اگر زمان بیشتری داشتیم با آمادگی بیشتری به این رقابت‌ها می‌رفتیم.

او در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی از تیم آبی در تیم قرمز (تیم ملی بزرگسالان) حضور داشته است یا خیر بیان داشت: سینا واحدی تنها بازیکنی بود که به واسطه درخشش در اردوی تیم ملی آبی مورد توجه کادر فنی تیم ملی بزرگسالان قرار گرفت و در تمرینات تیم قرمز هم شرکت کرد و حالا هم در جمع ۱۲ نفر اعزامی قرار دارد.

سرمربی تیم ملی آبی بسکتبال کشورمان درباره رقابت‌های ویلیام جونز عنوان داشت: این رقابت‌ها با حضور ۱۰ تیم به میزبانی چین تایپه برگزار می‌شود و تیم‌ها با هم به صورت دروه‌ای بازی می‌کنند و اگر تیمی در این میان از شرکت در این بازی‌ها انصراف ندهد ما با ۹ تیم بازی می‌کنیم.

او درباره حمایت‌های فدراسیون بسکتبال گفت: روز گذشته و در جریان آخرین اردو، رئیس فدراسیون در جمع بازیکنان حاضر شد، تیم ما شرایط خوبی برای آماده سازی داشت و شرایط خوبی فراهم بود.

فرزاد کوهیان در پایان و درباره زمان اعزام و بازگشت تیم ملی گفت: ما فردا به چین تایپه می‌رویم و ۳۱ تیر هم به تهران باز می‌گردیم.


بیشتر بخوانید:

برنامه تیم ملی بسکتبال آبی در رقابت‌های ویلیام جونز

لیست تیم ملی بسکتبال ایران برای رقابت‌های ویلیامز جونز اعلام شد


انتهای پیام/ 

اظهارات سرمربی تیم ملی بسکتبال آبی درباره آخرین شرایط این تیم 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر