کد خبر: ۶۹۹۶۰۰۶
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
مدیرکل صداوسیما استان زنجان؛

مدیرکل صداوسیما استان زنجان گفت:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی نقش مهم و موثری دارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی نقش مهم و موثری داردبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،رئیس جدید رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با مدیرکل صداوسیما دیدار کرد.
 
مدیرکل صدا و سیمای زنجان  در این دیدار با بیان این مطلب که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی و برگزاری مراسم ملی، مذهبی و تعظیم شعائر دینی نقش مهم و موثری دارد، افزود: تشکیل این شورا حرکتی هوشمندانه برای حفظ و تداوم سبقه مردمی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

 لطیفی با اشاره گستره فعالیت شورای هماهنگی تبلیغات، بر آمادگی صداوسیما برای تبیین بیش از پیش جایگاه و وظایف این نهاد انقلابی در بین مردم به ویژه در ۱۲ مرداد سالروز تشکیل شورا تاکید کرد.

رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم در این دیدار با قدردانی از همراهی‌ها و تعامل مثبت صداوسیما با این شورا گفت: ایجاد بستر مناسب برای تعظیم شعائر، مناسبت‌ها و پاسداشت فرهنگ انقلابی جزو وظایف شورای هماهنگی است که قطعا با همکاری رسانه استانی این مسیر هموارتر خواهد شد.

حجت الاسلام ناصر خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سکاندار حرکت‌های انقلابی به منظور صیانت از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در جامعه است و امیدواریم با تعامل بیش از پیش با رسانه استانی به این اهداف مهم نائل شویم.

وی خواستار تبیین جایگاه و فعالیت‌های این شورا در سالروز تشکیل ان در رسانه استانی شد.
 
انتهای پیام/ن
 

دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با مدیرکل صداوسیما

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر