کد خبر: ۶۹۹۶۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸

استاندار خراسان رضوی گفت: در راستای ساماندهی گردشگری زیارت و تسهیل خدمت رسانی به زائران در شهر‌های زیارتی، آماده تاسیس شرکت مشترک ایرانی عراقی هستیم.

اعلام آمادگی استانداری خراسان رضوی برای تاسیس شرکت مشترک ایرانی-عراقیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،  علی‌رضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی در دیدار محمد بدر ناصر، معاون امنیتی و نظامی وزیر کشور عراق گفت: برای خدمت رسانی بهتر به زائران ایرانی و عراقی در شهر‌های زیارتی دو کشور، باید برنامه ریزی ویژه‌ای انجام گیرد.

وی تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد که در راستای ساماندهی گردشگر زیارت و تسهیل خدمت رسانی به زائران در شهر‌های زیارتی، یک شرکت مشترک ایرانی-عراقی تاسیس شود.

استاندار خراسان رضوی از میزبانی شایسته مردم عراق از زائران ایرانی در ایام اربعین حسینی تقدیر کرد و گفت: اربعین سال گذشته در فرآیند خروج تجهیزات موکب‌های اربعین مشکلاتی وجود داشت که درخواست داریم این فرآیند در سال جاری تسهیل شود.

رزم‌حسینی افزود: برای تسهیل جابجایی زائران اربعین حسینی در مسیر مرز مهران تا نجف اشرف هم باید برنامه ریزی ویژه‌ای انجام گیرد.

محمد بدر ناصر معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور عراق نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از سفر به مشهد مقدس و زیارت بارگاه منور امام رضا (ع) گفت: برای رفع مشکلات موجود در فرآیند ورود تجهیزات موکب‌های خدمت رسان به زائران اربعین حسینی و تسهیل حمل و نقل زائران اربعین در مسیر مرز مهران تا نجف اشرف برنامه ریزی‌های لازم انجام شده است.

وی خواستار تسهیل در فرآیند ورود و خروج زائران عراقی در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد و تصریح کرد: برای رفع مشکلات موجود در مسیر خدمت رسانی شایسته به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و نقدی هستیم.

انتهای پیام// ز.م
 

بررسی ساماندهی گردشگر زیارت به منظور تاسیس شرکت مشترک ایرانی-عراقی 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر