کد خبر: ۷۰۰۲۰۴۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: علی رغم همه سختی ها، توسعه فعالیت‌ها و روند خدمت رسانی در کشور و روستا‌ها متوقف نشده و باید استمرار یابد.

علی رغم همه تحریم ها، توسعه فعالیت‌ها و روند خدمت رسانی در کشور متوقف نشده استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمدرضا پور ابراهیمی؛ نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، در بازدید از اداره مخابرات استان کرمان به برنامه ریزی‌ها از دولت اوباما برای تحریم هوشمندانه ایران اشاره داشت و گفت: با جود تحریم‌های بسیار سخت که دشمن علیه حرکت اقتصادی جمهوری اسلامی ایران یکپارچه شد، اما مسیر حرکت ما هیچ تغییری نکرده است.

وی بیان داشت: پیش بینی دشمن بر این بود که طی شش ماه اقتصاد ایران فلج می‌شود، در دولت ترامپ تحریم‌ها با چند برابر و شدت بیشتر ادامه یافت و سال ۱۳۹۶ اوج تحریم‌ها علیه ایران اعمال شد.

پورابراهیمی افزود: در آمریکا ۴۰۰ نفر کارشناس و تحلیل گر روزانه، رصد اقتصاد ایران را به صورت ریز و حتی شرکت‌های بخش خصوصی را انجام میدهند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بانک جهانی اخیرا در گزارش اقتصادی خود پیش بینی کرده که نرخ رشد اقتصادی ایران به تدریج به سمت مثبت حرکت می‌کند و اقداماتی هم در داخل کشور انجام شده است.

وی تصریح کرد: این دوره زمانی سختی که در ایران شکل گرفت و مشکلات معیشتی و اشتغال و ... را برای مردم ایجاد کرده است، باید کمک کنیم که زودتر برطرف شود.

پورابراهیمی بیان داشت: به فضل الهی با همین اقدامات سازمان‌ها و ادارات که هر چند در حد مطلوب نیست، اما علی رغم همه سختی‌ها توسعه فعالیت‌ها و روند خدمت رسانی در کشور و روستا‌ها متوقف نشده و باید استمرار یابد.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی است، گفت: قدرت نظامی جهوری اسلامی به حدی رسیده که فوق سری‌ترین هواپیمای جاسوسی امریکا را می‌زند و آن‌ها هیچ صحبتی نمی‌توانند داشته باشند.

پورابراهیمی اظهار داشت: بعد از زدن پهبادآمریکایی توسط ایران، آمریکایی‌ها در دنیا بی آبرو شدند و این توان و اقتدار نظامی و مخابراتی ایران را نشان می‌دهد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در موضوع اقتصاد ایران هم پایان آثار تحریم‌های اقتصادی امریکا فرا رسیده است.

وی اتحاد و همدلی در ایران را عامل قدرت کشور دانست و گفت: افزایش پهنای باند که در استان دنبال می‌شود زیر ساخت اصلی در حوزه مخابراتی است و اقدامات خوبی هم در بخش‌ها و روستا‌ها انجام شده است.

پورابراهیمی بیان کرد: تقویت و کمک به حوزه مخابرات هم باید صورت گیرد، اماده ایم در حوزه فضای تصمیماتی که به شرکت مخابرات در حوزه خدمات به مردم، کمک به پرسنل و خدمت به بازنشستگان این مجموعه را دنبال کنیم.

وی تصریح کرد: همان طور که به نیابت از مردم برای مطالبات آن‌ها پیگیر هستیم، وظیفه داریم به شرکت مخابرات هم کمک کرده و نیاز‌های ان‌ها را تا حد امکان براورده کنیم.

انتهای پیام/س

نرخ رشد اقتصادی ایران به تدریج به سمت مثبت حرکت می‌کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر