کد خبر: ۷۰۰۲۶۰۰
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
کد خبر : ۷۰۰۲۶۰۰
گروه : کرمان » کرمان

دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمان امروز با حضور جمعی از مسئولان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.

جذب ۴۰۰ تن سهمیه شکر از میبد ظرف ۳ تا ۴ روز آیندهبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمان امروز با حضور محمدعلی دهقان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، خواجویی معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان کرمان، یوسف جعفری رییس اتاق اصناف مرکز استان کرمان و جمعی از مسئولان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.

در این جلسه روند نرخ گذاری بتن در استان بررسی و قرار شد قیمت نهایی بتن در جلسه بعدی با بررسی‌های مجدد مصوب شود.

همچنین در ادامه روند قیمت گذاری مرغ نیز بررسی شد و محمدعلی دهقان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با بیان اینکه قیمت باید قیمت میانگین استان‌های همجوار باشد و استان همجوار ما استان یزد است، گفت: برای قیمت مرغ قیمتی را مشخص نمی‌کنیم؛ ولی، به تولید کنندگان هشدار می‌دهیم که قیمت را به استان‌های دیگر برسانیم.

وی افزود: قیمت مصرف کننده یزد ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان است که تفاوت قیمت با یزد تا ۲۰۰ تومان قابل قبول است.

در این جلسه روند توزیع و قیمت گذاری شکر نیز بررسی شد که بیگلری معاون غله استان کرمان گفت: در ماه رمضان توزیع شکر در دو مرحله انجام شد و ۶ هزار و ۵۸۴ تن توزیع شد.

وی افزود: ۳۰۰ تا ۴۰۰ تن سهمیه از میبد ظرف ۳ تا ۴ روز آینده جذب می‌شود.

خواجویی معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان نیز گفت: ظرف ده روز گذشته، ۱۵۰ تن شکر در استان توزیع شده است.

دهقان با بیان اینکه توزیع برای تعادل بخشی به بازار است، بیان داشت: ۲ هزار تن شکر برای استان و به نسبت جمعیت خانوار توزیع شود.

وی در پاسخ به جعفری رییس اتاق اصناف مبنی بر واردات شکر از سوی وارد کننده به مبلغ ۴ هزار و ۵۰۰ تومان جواب مثبت داد و گفت: هر مقدار می‌توانند وارد کنند.

انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر