کد خبر: ۷۰۰۳۰۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۰

فولکس واگن با برنامه ریزی دقیق قصد دارد از اواسط دهه آینده تولید خودروهای خودران خود را به شکل گسترده‌ای افزایش دهد.

برنامه‌ریزی دقیق فولکس واگن برای تولید انبوه خودروهای خودرانبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت فولکس واگن در کنار سایر خودرو سازان آلمانی عزم راسخی برای طراحی و تولید خودروهای الکتریکی و خودران در آینده دارند و با برنامه ریزی دقیق و گسترده به دنبال تولید خودروهایی برتر هستند. فولکس واگن به تازگی جزییات جدید از برنامه‌های آینده خود در زمینه تولید خودروهای خودران منتشر کرده است.


بیشتر بخوایند: رانندگی آزمایشی ۴۸ ساعته با e-Golf، طرح ویژه فولکس‌واگن برای مشتریان انگلیسی


الکساندر هایزینگر یکی از مدیران ارشد فولکس واگن گفت: شرکت فولکس واگن برنامه‌ی ویژه‌ای برای راه‌اندازی ناوگان خودورهای خودران در آینده‌ای نزدیک دارد. ما در این راه با چالش‌های اقتصادی و فناوری زیادی مواجه هستیم ولی تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف تولید خودروهایی هوشمند به کار می‌گیریم. 

عزم راسخ شرکت‌های آلمانی برای تولید خودروهای هوشمند در آینده‌ای نزدیک

در حالی که فناوری خودروهای خودران در چند سال گذشته تا کنون پیشرفت‌های زیادی کرده است ولی اتومبیل‌هایی با توانایی کنترلی و حرکتی بالا تولید شده ولی صنعت این نوع از خودروها هنوز مسیر زیادی در راه تکامل پیش روی خود دارد. از طرفی دیگر مردم در کشورهای مختلف جهان هنوز گرایش چندانی نسبت به استفاده از خودروهای تمام الکتریکی و خودران ندارند. یکی از مهم‌ترین دلایل این عدم گرایش آماده نبودن بستر و زیرساخت‌های لازم جهت رانندگی با این نوع از خودروها در کشورهای مختلف است. 

برنامه‌ریزی دقیق فولکس واگن برای تولید انبوه خودروهای خودران

اما  اروپا از لحاظ آماده بودن زیر ساخت‌های لازم برای اتومبیل‌های خودران و الکتریکی وضعیتی بهتر دارد و همین موضوع خودروسازانی بزرگ نظیر فولکس‌واگن را ترغیب ساخته است به سمت تولید خودروهایی هوشمند گام‌های محکمی را بردارند. این شرکت آلمانی علاوه بر تولید خودروهای خودران نقش  به سزایی در تعیین استاندارهای جهانی این نوع از وسایل نقلیه و ارائه بیمه‌های پوششی به مشتریان خودروهای خودران و تمام الکتریکی دارد. 

برنامه‌ریزی دقیق فولکس واگن برای تولید انبوه خودروهای خودران

فولکس واگن اعلام کرده است پس از عرضه نسل جدید خودروهای خودران خود علاوه بر توانایی‌های اتومبیل و راننده برای کنترل حرکت، اپراتورهایی از درون شرکت نیز نحوه عملکرد خودروهای هوشمند را به صورت شبانه روزی رصد می‌کنند تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود. 

انتهای پیام/

فولکس واگن ناوگان خودروهای خودران خود را در اواسط دهه آینده تولید می‌کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر