کد خبر: ۷۰۰۵۰۶۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳

رییس هیئت اتومبیلرانی استان اصفهان گفت:مسابقات اتوموبیل رانی استان اصفهان از ۲۸ تیرماه در کلاس‌های ۱۳۰۰، ۱۶۰۰، ۱۸۰۰ و آزاد برگزار می‌شود.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،احمد بازوبندی رییس هیئت اتومبیلرانی استان اصفهان در خصوص مسابقات اتومبیلرانی که ۲۸ تیرماه آغاز می‌شود، اظهار کرد: این مسابقات در کلاس‌های ۱۳۰۰، ۱۶۰۰، ۱۸۰۰ و آزاد برگزار می‌شود. ۶۰ شرکت‌کننده از سراسر استان اصفهان مثل فلاورجان، نجف‌آباد، مبارکه، کاشان و دیگر شهرستان‌ها در این مسابقات حضور دارند.

وی بابیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقه مشخص شدن قهرمان استان و انتخابی نفرات برتر برای مسابقات کشوری است، تصریح کرد: فدراسیون از اردیبهشت تا اوایل مهرماه مسابقه‌ای برگزار نمی‌کند و ما با برگزاری این رقابت قصد داریم سطح آمادگی راننده‌ها را بالا نگه‌داریم. باید توجه داشت که این مسابقه در دمای بالای ۴۰ درجه برگزار می‌شود و همین مسئله استقامت بازیکنان را بالا می‌برد.

رییس هیئت اتومبیلرانی استان اصفهان در رابطه با مسیر مسابقه، خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها در پیست نقش‌جهان برگزار می‌شود و مسیر جاده‌ای مشخصی وجود ندارد.

بازوبندی با اشاره به اینکه اتومبیلرانی جوایز نقدی ندارد، تأکید کرد: در این رشته ورزشکار برحسب علاقه‌ای که دارد هزینه می‌کند و در مقابل مقامی که به دست می‌آورد اگر اسپانسر داشته باشد جایزه نقدی دریافت می‌کند و در غیر این صورت فقط کاپ و حکم قهرمانی نصیبش می‌شود.

وی در خصوص اسپانسر‌های اتومبیلرانی، گفت:در این رشته شرکتی اسپانسری نمی‌کند، ولی کارخانه‌های کوچک و مغازه‌داران تبلیغاتشان را روی ماشین‌ها می‌زنند.

رییس هیئت اتومبیلرانی استان اصفهان اضافه کرد: اتومبیلرانی هزینه‌های زیادی دارد که وقتی سطح مسابقات پیشرفته باشد، هزینه‌ها بالاتر می‌رود؛ اگر اسپانسر‌ها در این رشته ورود کنند کمک زیادی به راننده‌ها می‌شود.

بازوبندی بابیان اینکه مسابقات را طبق تقویم پیش می‌بریم، اظهار کرد: مسابقات پایه اتومبیلرانی اسلالوم و رالی‌های شهری را پیش روداریم.

وی در رابطه با استقبال مردم از اتومبیلرانی، تصریح کرد: استقبال از این رشته زیاد است و جوانان می‌توانند هیجانات خود را در پیست خالی کنند تا برای مردم خطرساز نشوند.

رئیس هیئت اتومبیلرانی استان اصفهان با اشاره به اینکه هیئت در حد توانش از راننده‌ها حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه هیئت از طرف اداره کل ورزش و جوانان حمایت نمی‌شود، در حد توان می‌تواند از راننده‌ها حمایت کند.

انتهای پیام/م

 

برگزاری مسابقات اتوموبیل رانی استان اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر