کد خبر: ۷۰۰۵۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
معاون سیاسی سپاه پاسداران:

معاون سیاسی سپاه پاسداران، تنها راه موفقیت وعبور از بحران‌های هدفمند وسازماندهی شده غرب برای ضربه زدن به نظام وآرمان‌های جمهوری اسلامی را تبیین و عمل به بیانه گام دوم بیان کرد.

کشور درحال عبور از فشار‌های اقتصادی استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران شامگاه چهارشنبه درهمایش یاوران ولایت به مناسب سالروز تأسیس شورای نگهبان در شهرستان آمل گفت: دشمن به دنبال این است که راه انقلاب را ناکارآمد نشان دهد و مقام معظم رهبری با مطرح کردن بیانیه گام دوم مسیر درخشان انقلاب را برای همگان تبیین کردند.

وی با اشاره هجمه‌های سنگین و دامنه دار دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در چهل ساله نخست انقلاب اسلامی و پایداری مردم با همه فشار‌ها وسختی‌ها در برابر همه این توطئه‌ها تاکید کرد، تنها راه موفقیت وعبور از بحران‌های از توطئه‌ها، حرکت در راه حق که عامل پیروزی همیشگی امت اسلامی بر دشمن است و امروز مسیر درخشان نظام اسلامی با بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبری به خوبی تبیین شده است.

تلاش دشمن، خارج کردن جوانان از همراهی درمسیر گام دوم انقلاب است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دربخش دیگری درهمین راستا با بیان اینکه دشمن در چهل سال گذشته همه تلاش خود را برای به انحراف کشاندن جوانان مؤمن، انقلابی، متفکر وصاحب ایده ایران اسلامی با انواع توطئه‌ها، ترور وجنگ‌های نرم وروانی هزینه کرده است، ادامه داد، اکنون نیز دشمن هدف وقصد نهایی اش، دور کردن نسل جوان نسبت به مسیر واهداف تعیین شده انقلاب است که از حرکت متوقف کند.

سردارجوانی، بهره‌مندی از ظرفیت جوان مؤمن و متعهد انقلابی را که می‌تواند با برخورداری از ظرفیت‌های پیش رو راه عظیم را طی کند از دیگر تأکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم دانست و گفت: شکل‌گیری یک حرکت عمومی برای تحقق اهداف و آرمان‌ها از دیگر زمینه‌های تهیه بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی اضافه کرد، انقلاب اسلامی، تنها انقلابی است که درمقایسه با دیگر انقلاب‌های جهان که اکنون یک چهله را بدون آنکه به آرمان‌های آن خدشه وارد شود، با اقتدار پشت سر گذاشته است، گفت: امروز روح انقلاب در وجود جوان با بصیرت جمهوری اسلامی ایران نفوذ کرده وبه بالندگی واقتدار ومقاومتی درمنطقه تبدیل شده که دشمنان را در بیرون از مرز‌ها به وحشت انداخته است.

دستپاچگی و شوکه شدن مقام‌های آمریکایی پس از سرنگونی پهپاد سری

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دربخش دیگری با تاکید براینکه امروز امنیت واقتدار ایران اسلامی برهمگان به طور کامل مشخص ومورد اذعان است، گفت: زمانی که پهپاد فوق پیشرفته وسری آمریکا وارد خاک سرزمینی ایران شده وتعرض کرده بود، فکر آن را نمی‌کرد که مورد اصابت وپدافند مقابل نیرو‌های آماده جمهوری اسلامی قرار گیرد و این اقدام به جای ایران دنیا را شگفت زده وآمریکایی‌ها را شوکه کرده بود.

سردار جوانی تصریح کرد، حتی مقام‌های آمریکا دردستپاچگی برای مقابله طراحی همه مقابل به ایران را داشتند که می‌دانستند در برابر قدرت ایران، نمی‌توانند حمله نظامی داشته باشند.

استراتژی ناامیدی و فاصله دادن میان مردم ومسئولان نظام

وی دربخش دیگری با بیان اینکه دشمنان درطی ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب به طور پیوسته در تدارک نقشه وضربه زدن به جمهوری اسلامی است، گفت: امروز دشمن در جنگ نرم تمرکز خود را بر ایجاد یأس و ناامیدی ملت ایران گذاشته است، وبا مجموعه‌ای از تبلیغات رسانه‌ای در شبکه‌های اجتماعی و جنگ سایبری می‌خواهد، بی‌اعتمادی را به جریان انقلاب سرایت دهد.

سردارجوانی تصریح کرد، ناامیدی ومایوس کردن مردم وعامه جامعه نسبت به مسئولان نظام و رهبری انقلاب ازمهمترین اهداف استکبار با تصویرسازی‌های نادرست دراین استراتژی کثیف است.

وی ادامه داد، جنگی که دشمن به راه انداخته از همه طریق به دنبال ایجاد فشار است و می‌توان گفت در این جنگ تقریباً در تمامی حوزه‌ها جز نظامی با دشمن درگیر هستیم.

سردار جوانی اضافه کرد، با وجود همه توطئه‌های جنگ روانی، تحریکات، ناامنی‌ها در جامعه و تحریم‌ها، جمهوری اسلامی در حال مدیریت جنگ‌ها است و تصور دشمن، برای ندیدن چهل سالگی انقلاب را به آرزویی دست‌نیافتنی تبدیل کرد وچهل دوم انقلاب نیز با همین روحیه طی خواهد شد.

کشور درحال عبور از فشار‌های اقتصادی است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دربخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه کسانی که با دشمن در ایجاد فشار‌های اقتصادی به مردم، بازار را مدیریت وکنترل می‌کردند، اکنون در سراشیبی قیمت‌ها وکنترل بازار به دست متولیان امر هستیم، گفت: خوشبختانه اکنون کشور درحال عبور از فشار‌های اقتصادی ناشی از تحریم‌ها است وتن‌ها راه کنترل وعبور از این وضعیت ادامه مقاومت، با وجود سختی‌هایی که دراین مسیر وجود دارد است.

انتهای پیام/ز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر