کد خبر: ۷۰۰۷۹۵۲
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

امام جمعه مشهد اردهال کاشان گفت: آستان علی بن امام محمد باقر (ع) کاشان فقط امکان اسکان یک خانواده را دارد و امیدواریم با عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب شاهد ارتقای آستان به تولیت باشیم.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت الاسلام مهدی سلیمانی امام جمعه مشهد اردهال کاشان امروزدر مراسمی در آستان علی بن امام محمد باقر (ع) با بیان اینکه با گذشت ۴۰ سال تغییر محسوسی در منطقه اردهال کاشان شاهد نیستیم، اظهار داشت: اگر مسئولان شهرستان کاشان پیش از سیل اخیر اقدامات پیشگیرانه را انجام داده بودند، شاهد وقوع حوادث تلخی نظیر کشته شدن مادر و فرزند کوچک نبودیم.

او با بیان اینکه مردم و روحانیون منطقه کاشان و اردهال با طوماری خواستار تحقق تولیت آستان علی بن محمد باقر از رهبر معظم انقلاب شده‌اند، افزود: مسئولان کشوری و آیت الله عبدالنبی نمازی، امام جمعه و نماینده، ولی فقیه در کاشان نیز از رهبر معظم انقلاب درخواست تولیت آستان حضرت علی بن امام محمد باقر (ع) را داشته و مرحوم آیت الله شاهرودی نیز به توسعه آستان و ایجاد حوزه در منطقه اردهال کاشان تاکید داشتند.


امام جمعه مشهد اردهال کاشان با بیان اینکه آستان مقدس حضرت علی بن امام محمد باقر (ع) این شهرستان می‌تواند در تولید فرهنگ تشیع هم طراز شهر مقدس قم باشد، ابراز داشت: آستان علی بن امام محمد باقر (ع) کاشان فقط امکان اسکان یک خانواده را دارد و امیدواریم با عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب شاهد ارتقای آستان به تولیت باشیم، اما اگر شرایط به این شکل ادامه یابد، تا ۵۰ سال دیگر نیز اتفاق خاصی را شاهد نخواهیم بود.

او با بیان اینکه منطقه اردهال کاشان در برخی روز‌ها جمعیتی برابر یک شهرستان را پذیراست، گفت: متأسفانه به واسطه بی مهری مسئولان به این منطقه همچنان به اندازه یک روستا از بودجه بهره‌مند می‌شود و بر همین اساس امیدواریم آرزوی مردم خطه اردهال کاشان که به بیت رهبری نیز منعکس شده، با دست با کفایت رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشد.


سلیمانی ضمن انتقاد از نبود امکانات در منطقه اردهال کاشان افزود: جوانان منطقه اردهال کاشان حتی یک زمین و سالن ورزشی هم ندارند که این امر ضرورت توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری به این منطقه را می‌رساند.

انتهای پیام/م

 

بودجه منطقه اردهال کاشان به اندازه یک روستای کوچک است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر