کد خبر: ۷۰۰۸۹۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

دختری که پدرش را کشته بود دیروز پای میز محاکمه اشک ریخت و ابراز پشیمانی کرد.

درخواست اعدام برای دختر جوان توسط خواهرانشبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  یکم اسفند سال ۹۵ پس از قتل مرد ۷۰ ساله به نام مرتضی داخل خانه اش واقع در شرق تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

شواهد نشان می‌داد این مرد به دست دختر بزرگش به نام شیما ۵۰ ساله کشته شده است. در حالی که پلیس به خانه مرد سالخورده رفته بود شیما به پلیس آگاهی رفت و تسلیم پلیس شد.

شیما دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای این جلسه سه خواهر شیما در جایگاه ویژه ایستادند و برای وی حکم قصاص خواستند.

وقتی شیما ۵۰ ساله در جایگاه ویژه ایستاد، گفت:آن روز وقتی از باشگاه بیرون آمدم متوجه شدم مادرم بار‌ها با گوشی موبایلم زنگ زده است. وقتی به او زنگ زدم گفت بار دیگر با پدرم درگیر شده است و پدرم او را از خانه بیرون انداخته است. من به خانه پدرم رفتم تا آن‌ها را به هم آشتی دهم و وسایلی را که برای خانه خریده بودند به آن‌ها تحویل بدهم.

وی ادامه داد: من وقتی به خانه آن‌ها رسیدم پدرم به محض دیدن من شروع به فحاشی کرد. او می‌گفت من مقصر هستم که دفعه قبل که مادرم قهر کرده بود واسطه شدم و او را به خانه برگرداندم. پدرم به صورتم سیلی زد و ناسزا گفت. من به طبقه سوم رفتم تا او شاید آرام‌تر شود. اما چند دقیقه بعد پدرم به طبقه سوم آمد و مراهل داد. در آن لحظه کیفم روی زمین افتاد و همه وسایلی که برای آن‌ها خریده بودند روی زمین ریخت.
برای خانه پدرم دو چاقو آشپزخانه هم خریده بودم. چاقو‌ها را از روی زمین برداشتم و به سوی پدرم برگشتم که همان موقع پدرم به سمتم حمله کرد و در آن میان چاقو به سینه و گردن او برخورد کرد. من واقعا قصد کشتن پدرم را نداشتم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود و به شدت اشک می‌ریخت گفت:من شرمنده خانواده هستم. باور کنید نمی‌خواستم پدرم را بکشم و مرگ او یک اتفاق بود.

منبع: رکنا
انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر