کد خبر: ۷۰۰۹۲۲۰
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
کد خبر : ۷۰۰۹۲۲۰
رئیس سنجش پزشکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

حیدرزاده گفت: کارنامه علمی دستیاری دندانپزشکی در سایت سنجش پزشکی منتشر شد و انتخاب رشته تا پایان هفته ادامه دارد.

آبتین حیدرزاده رئیس سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه کارنامه‌ و دفترچه اینترنتی انتخاب رشته/ محل  دستیاری دندانپزشکی سال ۹۸ منتشر شد، گفت:  مهلت انتخاب رشته آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی سال ۹۸ تا پایان هفته ادامه دارد.

رئیس سنجش آموزش پزشکی با اشاره به تعداد داوطلبان سی و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی اظهار کرد: ٢ هزار و ۶٣ نفر داوطلب در آزمون دستیاری دندانپزشکی ثبت نام کرده و از این تعداد هزار و ٢٣۴ نفر زن و ۸۲۹ داوطلب مرد بودند.

ظرفیت پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی

حیدرزاده گفت: در سی و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی یک هزار و ۶۲۵ نفر شرکت کرده اند و ۵۳۷ نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند و ۳۴۵ نفر پذیرش خواهند شد.

رئیس سنجش آموزش پزشکی بیان کرد: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی نسبت به انتخاب رشته/ محل و ورود اطلاعات در سایت اقدام کنند.


بیشتر بخوانید: کلید نهایی آزمون دستیاری و ارتقا دندانپزشکی سال ۹۸ منتشر شد


حیدرزاده گفت: سی و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی ۲۳ تیر منتشر شد.

رئیس سنجش آموزش پزشکی با اشاره به تاریخ برگزاری آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی سال ۹۸ اظهار کرد: داوطلبان سی و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی پنجشنبه ۶ تیرماه ۹۸ در دانشگاه‌های علوم پزشکی شهر تهران، اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، کرمان، مشهد، یزد و همدان به صورت سراسری با هم به رقابت پرداختند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر