کد خبر: ۷۰۱۰۱۹۰
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷

دبیر قرار گاه محرومیت زادیی سپاه عشایر فارس از خدمات رسانی گروه‌های جهادی در مناطق محروم خبر داد.

نشست خبری دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه عشایر در فارسبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ،سرهنگ دوم پاسدار سعدی محمدی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دبیر قرار گاه محرومیت زادیی سپاه عشایر فارس در این نشست گفت: قرار گاه محرومیت زادیی سپاه عشایر فارس در ۳ بخش محرومیت زدایی و سازندگی، خدمت رسانی، اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی، صنایع تبدیلی و اشتغالزایی در ابتدای پارسال و سه ماه نخست امسال در مناطق محروم عشایری اقدامات قابل توجهی را ارائه کرده است.

وی بیان کرد: این فعالیت‌ها با مشارکت حوزه‌های مقاومت تابعه و ۱۸ گروه جهادی ثبت شده در سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس و ۱۷۷ گروه جهادی پایگاه محور اجرا شده است.

محمدی تصریح کرد: با همگاهنگی خیران، و گروه‌های جهادی در عرصه محرومیت زدایی ساخت آب انبار در منطقه عشایری چاه بید پاسارگاد، ساخت و مرمت ۲۲ باب منزل در مناطق محروم عشایری با هماهنگی خیران، ادارات، کمیته امداد (ره)، ساخت ۵ سرویس بهداشتی و ۴ حمام، ۸ مسجد و حسینیه در خانه محروم عشایری انجام شده است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دبیر قرار گاه محرومیت زادیی سپاه عشایر فارس ادامه داد: از دیگر فعالیت ها، اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم عشایری با حضور ۱۰ تیم پزشکی و درمان ۷۵۰ نفر به صورت رایگان در بخش‌های مختلف عمومی، تخصصی و مشاوره‌ای توسط پزشکان بسیجی و جامعه پزشکی ارائه شده است.

وی افزود: واکسیناسیون دام و طیور با همکاری اداره کل دامپزشکی استان فارس و ادارات دامپزشکی شهرستان‌ها و همچنین احیای جنگل‌ها و مراتع با مشارکت منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس و منابع طبیعی شهرستان‌ها نیز با حضور گروه‌های جهادی انجام شده است.

محمدی اضافه کرد: به متقاضیان ایجاد طرح‌های اقتصاد مقاومتی، صنایع تبدیلی و اشتغالزایی تسهیلات به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان ارائه شده و در مناطق عشایری نیز یازده واحد از طرح‌های گفته شده برای یازده نفر به صورت مستقیم اجرا شده است.

انتهای پیام/ت

ارائه خدمات گروه‌های جهادی سپاه عشایر فارس در مناطق محروم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر