کد خبر: ۷۰۱۶۷۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

تهدید آمر به معروف در مترو توسط نوچه‌های مسیح‌علی‌نژاد/ ماجرای شکایتی که شاید آتش‌بیاترین خبرنگار ضدانقلاب را زمین‌گیر کند + تصاویرچند روز قبل در حالی که صادق بیطرفان، فعال فرهنگی به بانوان بی‌حجاب در یکی از ایستگاه‌های مترو تهران تذکر داده بود، بلافاصله فیلمی از امر به معروف او به دست گرداننده عملیات بی‌حجابی در غرب رسید .


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در این چند ماه اخیر که کلیپ‌های مختلفی در فضای مجازی درباره آمران معروف از سوی شبکه‌های معاند پخش شده، فارغ از اینکه اکثر فیلم‌ها تقطیع شده و روایت‌ها مغرضانه است، نتوانسته بانوان ایرانی را با خود همراه سازد. تشکیل کمپین‌هایی نظیر «چهارشنبه‌های سفید» که از سوی دوست نزدیک صهیونیست‌ها و با حمایت دشمنان مردم ایران برای کشف حجاب صورت می‌گیرد، قصدی جز براندازی ندارند و از نوای «آزادی زنان» و «تساوی حقوق زن و مرد» یا «نه به حجاب اجباری»، فقط بوی تند دشمنی با احکام اسلام و قوانین کشور اسلامی به مشام می‌رسد.


بیشتربخوانید: پشت پرده سیاه «چهارشنبه‌های سفید»


در کلیپ تازه‌ای که در اینستاگرام «مسیح علی‌نژاد» فعال رسانه‌ای ضدانقلاب در قالب کمپین کشف حجاب منتشر شده، مردی به تصویر کشیده می‌شود که در حال امر به معروف زنان کشف حجاب کرده در یکی از ایستگاه‌های مترو تهران است. 

صادق بیطرفان که بارها در شبکه‌های اجتماعی از طرف گروه‌های معاند تهدید شده است، در شرح این واقعه به آزاده لرستانی،  می‌گوید: طبق روال هر روز از محل کار در حال رفتن به سمت مترو خیابان طالقانی بودم تا به منزل بازگردم. متوجه حضور ۳ خانم جوان شدم که روسری‌هایشان را دور گردن انداخته بودند و داشتند به صورت غیرعادی در پیاده‌رو حرکت می‌کردند. دائماً به اطراف نگاه می‌کردند و با استرس به مسیرشان ادامه می‌دادند.

کشف حجاب سازمان‌یافته در مترو و تهدید گسترده آمر به معروف + تصاویر

نمونه‌ای از پیام تهدیدآمیزی که از سوی یک اکانت اینستاگرامی برای صادق بیطرفان ارسال شده است

وی با اشاره به اینکه در مترو یک خانم بی‌حجاب هم به جمع آنان اضافه شد، می‌افزاید: ابتدا فکر کردم، اینها به خاطر گرما و یا احیاناً خستگی متوجه افتادن حجابشان نیستند و شاید چند قدم جلوتر حجابشان را رعایت کنند، اما با طولانی شدن مسیر و ورود آن‌ها به مترو، متوجه عمدی بودن این کار شدم. کمی با تأمل به مسیر ادامه دادم تا شاید رفتارشان را اصلاح و حجابشان را رعایت کنند. اما همچنان با همان وضع به مسیر ادامه دادند تا وارد فضای سکوی مترو برای سوار شدن به مترو شدند. زمانی که چند دقیقه دیگر قطار به ایستگاه می‌رسید، به سمت آن‌ها حرکت کردم و با رعایت فاصله حداکثری با آن‌ها شروع به صحبت کردم و از رعایت قانون کشور اسلامی گفتم. اما یکی از آن‌ها گفت که به قانون بد نباید احترام گذاشت و دیگری گفت که برده‌داری هم قانون بوده است.

در قسمتی از فیلمی که در صفحه مسیح علی‌نژاد منتشر شد، یکی از بانوان، مسلمان بودن خود را انکار می‌کند و می‌گوید که اصلاً مسلمان نیست و به قانون بد احترام نمی‌گذارد! در حالی که اقلیت‌های دینی کشورمان همیشه پایبند حقوق شهروندی در اجتماع بوده‌اند.

این ادعای بانوان کشف حجاب‌کرده موجب شد که با به گستره حجاب و عفاف در جامعه اسلامی از بُعد اجتماعی بپردازیم.

کشف حجاب سازمان‌یافته در مترو و تهدید گسترده آمر به معروف + تصاویر

شهروند غیر مسلمان، مقررات و قوانین جامعه اسلامی را پذیرفته است و طبیعی است که باید به آن‌ها احترام بگذارد. از این رو، باید محدوده حقوق خود را بشناسد و به دیگر شهروندان ستم نکند. انجام نافرمانی مدنی و رواج ناهنجاری، بی‌حجابی و کشف حجاب در انظار عمومی در جامعه اسلامی، تشویش اذهان عمومی، سلب آرامش و برهم زدن نظم جامعه و ارتباط و همکاری با دشمنان جامعه اسلامی از مصادیق بارز بی‌احترامی به قوانین جامعه اسلامی است که این رفتار بارها و بارها از طرف افرادی که ابراز می‌کنند غیر مسلمان هستند در حال رخ دادن است و با بهانه «من مسلمان نیستم»، سعی در بر هم زدن آرامش جامعه و دهن کجی به نظام اسلامی را دارند.

عمل به قرارداد با دولت اسلامی که همان قبول قوانین حاکم بر جامعه اسلامی هست از شروط زندگی غیر مسلمانان در جمهوری اسلامی به شمار می‌رود. زندگی اجتماعی و تعامل بین افراد و جوامع با یکدیگر، بر اساس قراردادها شکل می‌گیرد. غیر مسلمانانی که در  دولت اسلامی زندگی می‌کنند و باید به قوانین آن احترام گذاشته و از آن پیروی کنند، رعایت قانون یکی از اصول پذیرش تابعیت یک کشور است.

همکاری نکردن با دشمنان مسلمانان

حفظ منافع و مصالح ملی، اقتضا می‌کند که همه شهروندان جامعه اسلامی، اعم از مسلمان و غیرمسلمان به مصالح ملی خود وفادار باشند و از هر عملی که موجب تقویت دشمنان و آسیب‌دیدگی امنیت جامعه اسلامی می‌شود، خودداری کنند. در رعایت این شرط، مسلمانان و غیرمسلمانان با هم برابرند؛ چرا که شرط زندگی مسالمت‌آمیز در یک جامعه، همکاری متقابل بین آحاد شهروندان و نفی تعامل با دشمنان است.

قوانین جامعه به طور مستقیم توسط خود مردم وضع شده است 

خانمی دیگر در این کلیپ مطرح می‌کند که به قانون بد نباید احترام گذاشت. استدلال شما در این باره چیست؟

قانون کشور ما بر گرفته از تعالیم اسلامی و در چهارچوب دموکراسی و انتخاب مردم شکل گرفته است. (رأی به قانون اساسی و جمهوری اسلامی با رای بالای ۹۹ درصد) پس زمانی که قوانین حاکم بر جامعه، به طور مستقیم توسط خود مردم وضع می‌شود (اشاره به قوه مقننه و مجلس شورای اسلامی که نمایندگان آن تماماً با رأی مستقیم خود مردم انتخاب می‌شوند) همه افراد جامعه ملزم به رعایت آن هستند.

حال اگر یک فرد یا گروهی، بخشی یا کل یک قانون را قبول ندارد، در مرحله اول با توجه به پذیرش تابعیت آن کشور ملزم به رعایت آن است و تعدی از آن موجب مجازات تعریف شده در قانون خواهد بود. در درجه دوم با توجه به وجود دموکراسی در کشور، مخالفان قوانین جاری کشور می‌توانند قوانین مورد نظر خود را با ورود نمایندگان دلخواهشان به مجلس شورای اسلامی به تصویب برسانند و اجرایی کنند، اما هیچ کس حق بر هم زدن نظم عمومی و قوانین جامعه را ندارد.

کشف حجاب سازمان‌یافته در مترو و تهدید گسترده آمر به معروف + تصاویر

پیگیری حقوقی شما از طریق مراجع قانونی کشور در کدام مرحله قرار دارد؟

ابتدا از نیروی انتظامی به عنوان یکی از متصدیان تأمین امنیت کشور و حقوق شهروندی درخواست دارم تا با هنجارشکنانی که با کشف حجاب و بی‌بندوباری سعی در بر هم زدن نظم جامعه دارند، برخورد کنند و در راستای قانون به وظیفه قانونی خود عمل کنند. این در حالی است که طبق قانون ۵۰۴ تعزیرات، فیلمبرداری از آمران معروف و ارسال به شبکه‌های معاند جرم محسوب می‌شود و در قانون برای آن از یک تا ۱۰ سال حبس مشخص شده است و من حتماً از دستگاه قضایی و انتظامی پیگیر مسأله خواهم بود. 

منبع: فارس

انتهای پیام/

کشف حجاب سازمان‌یافته در مترو و تهدید گسترده آمر به معروف + تصاویر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۲۸
در انتظار بررسی: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
علی نژاداینقدربی ارزش هست که گفته هاش نبایدموردصحبت باشه ایناجززباله دان های کشورهستن،هرچی راجعبش صحبت کنیم بیشتراحساس مهم بودن میکنه چون این زن عقده ای هس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
خانم مسیح مثل شاه و صدام و خزافی و چندتا ازدست نشاندهای خاین یه روزی ازبین میبرنش مهره سوخته
یاغوت
|
United Kingdom
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
وای بر کسای که با طناب پوشیده امثال این به گل نشسته ها بره تو چاه
واقعاٱ مسیح دلت برا خانوادت وکس کارت تنگ نشده امان از بی وفای فکر کن به نظرت چند سال عمر خواهی کرد برگردبه اصل ات هر چند با هزینه بدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
واقعا وقتی مری بیرون ادم عذاب می کشه چرا هیچ سازمانی جلوسونو نمی گیره چطور بچه هامون تو همچین مجیط کثیفی با ارامش بزرگ بشن
مجتبی کبیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
در مشکین دشت کرج چند دختر بخاطر امر معروف یک روحانی با او درگیر شدند و او را با چوب و چماق مورد حمله قرار دادند و تا شدت مرگ کتکش زدند. بعد از رسوندن این روحانی به بیمارستان بعلت شدت جراحات فوت میکنند.
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
خاین و جاسوس بودن این روباه ی مکار شناخته شده .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
من ترجیح میدم بری بمیری مسیح ؛ بهتره از مرگت استقبال کنی
ببینم روز ره که به چه فلاکتی افتادی به خاطر همینکارات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
دیگه دوره اخرالزمان.شده تا حضرت مهدی نیادهیچ مشکلی حل نمیشه برا ظهورش دعاکنید
صمد.ج.ب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
این افریطه که از خانه و کاشانه پدرو ومادریش ترد شده و ادای صاحب بی مروت اش را به آسانی انجام میدهد نباید عزیزان فهیم و وبادرایت این سرزمین که مادران نسل آینده ایران زمین خواهند بود اورا الگو قرار دهند.حیف به آن اسم مبارکی که (مسیح ) را برای انحراف اذهان دختران ایران بزرگ انتخاب کرده است.و بایدپروردگار راشاکر باشیم که شعور و استعداد دختران وزنان ما بالاتر ازاین حرف هاست.گاهی این چنین رفتارهایی مشاهده می شود ولی از جهت مخالفت با نظام نیست.زنان ایرانی باید الگوی دیگر کشورها باشند و این امر را ثابت خواهند کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
چرا برخی زنان ودختران ما بی حیاشدن.کاش میشدیه نفریه راه حل درست وکارشناسی بده.واقعا وضع اسف باری شده.هم دختران هم پسران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
تقصیر ما هاست که اصلا و به هیچ وجه بلد نیستیم فرهنگ سازی کنیم
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
در امریکا و کانادا یهودی ها حجاب دارند .اون هم فقط مشکی .حتی بچه ها کوچک .بچه ها در خونه بهشون شوهر داری و بچه داری یاد میدهند و خواندن و نوشتن .در سن پایین ازدواج میکنند که بر علیه فانون ازدواج کشور است .خانم کفتار مسیح نزاد از اینجا کشف حجاب را شروع کن .اگر جرات میکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
حجاب یک مساله امنیتی است... کسانی که میخواهند حجاب را از بین ببرند دارند امنیت کشور ما را هدف می گیرند
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
الان در آمریکا و اروپا اینجور قانون شکن ها را به خانواده های مذهبی برای مدت یک هفته میفرستند تا بهشون نظم داری و قانون خانه را یاد دهند و در این مدت برای کار اجباری و مجانی به جایی که بزرگسالان و یتیم خانه میفرستند تا قدر عافیت را بدانند و جواب مثبت داده .ایکاش همین کار را در ایران کنیم
ايرانى اصيل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
كاش مشكلشون فقط با روسری بود كه ميندازن رو سرشون!!! اينا در اصل با نجابت، متانت، زنيت، عفاف، حجب و حيا مخالفن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
باور کنید اگر بگویید یک روز کسانی که میخواهند بیحجاب باشند بدون حجاب بیایند تجمع کنند مطمئن باشید بیشتر از ده هزار نفر کسی نخواهد امد اگر صد هزار نفر هم بیایند یکدرصد مردم ایران هم نمیشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اینها توهم اکثریت برای خودشان بوجود اورده اند و فکر میکنند اکثریت مردم دنبال بی حجابی هستند در صورتیکه اینگونه نیست حتی کسانی که شل حجاب هستند هم دنبال بی حجابی و بی بندوباری نیستند.شاید در محله و شهری تعدادی طرفدار بی حجابی باشند ولی اکثریت مردم که رای دادند و قانونگذار انتخاب کردند موافق حجاب و امنیت اخلاقی جامعه هستند
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بهتره به کانالهای معاند من و تو و بی بی سی و امثالم کم تر تماشا کنی تا در توهم اینور اب امثال تو را نبرند .جونکه کلا تمام دینا درش به روی شما ها بسته شده .چونکه بهتون قانون ستیز میگویند و رانده شده هستیید .گول کفتار موی فری هم نخور که پیشمان میشوی .اون بخاطر حقوق بالا این فتنه ها را راه انداخته
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بسم رب الشهداء و الصدیقین : بنام خداوند جان و خرد :
تهدید آمر به معروف در مترو توسط نوچه‌های مسیح‌علی‌نژاد/ ماجرای شکایتی که شاید آتش‌بیارترین خبرنگار ضدانقلاب را زمین‌گیر کند !!! .
قانون و مقررات اسلامی قرآنی در کشور جمهوری اسلامی ایران با شکوه و با عظمت و مقتدر و قدرتمند و با عزت و خردمند و بصیر در مورد حجاب اسلامی قرآنی زنان و دختران و پسران و مردان در جامعه محکم و با اقتدار و قدرتمندانه و عالمانه و خردمندانه فرهنگ سازی شده و نوشته و ثبت شده است.
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
حالا بی حجاب شدی که چی .برایت نون و اب و کار و شوهر میشه .نه خانم .هیچ کشوری قانون گریز را قبول ندارد .این فسیل عجوزه مسیح نزاد .جاسوس و خاین و مزدور اجاره ای است . که اونجا نشسته
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
گول این عجوزه کفتار را نخورید .با کشف حجاب جایی راهتون نمیدهند .الان دارند کاری میکنند که اینهایی هم که چند دهه اینحا هستند .بیرون کنند .مگر نشنیدید که رییس جمهور امریکا به 4 تا خانم مجلس گفت به جایی که متعلق هستید .برگردید و سعی کنید .اونجا را سروسامان دهید .پس خودتون را علاف نکنید .
تامارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
لعنت بر مسیح پولی نژاد
س ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
این گونه هنجارشکنی ها معمولا سازمان یافته هستند که میخواهند جامعه به اون سمت کشیده بشه همه باید در این موارد هوشیار باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
چرا راه دور بریم اگرهر برادری یا هرپدری یا شوهری یه سر جو غیرت داشته باشه به ناموسش اجازه نمیده اینطور لباس بپوشه یا روسریش از سرش بیفته. نیاز به زندان واعدام وجریمه و درگیری توخیابون نمیشه.
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اینها بچه های ایران هستند که هنوز بچه اند
که پایه شان ضعیف است و کم کاری ماهاست که ادرست را نمیدانند بایست مادرانه پدرانه برادرانه خواهرانه برخورد شوند
چه بسا خانواده خوبی نداشته اند . . غصه دراز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
ای لعنت بر هرچی عمله شیطان است این زن عجوزه(سفیه شیطان نژاد)خدا ورسولش وائمه اطهارتوراهرلحظه لعنت می کنند انشاال.....
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
فقط از طریق قانون می شه برخورد کرد مردم مذهبی ما باید به صورت جدی و قانونی از نهاد ها تقاضای کنند که چرا قانون حمایت از عامران به معروف در جامعه رعایت نمی شه ؟
یا چرا در نهاد های دولتی حجاب رعایت نمی شه ؟در ارگان های دولتی که متولی خود دولت هست پس چرا منشی ها یا دیگر عوامل انقدر بی حجاب هستند ؟
مردم باید به صورتی که قانون اجازه داده مثل شکایت قضایی از این افراد حقوق اسلامی خودشون را طلب کنند؟
ناشناس
|
Saudi Arabia
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
. اگه به قانون عمل میشد الان اوضاع این نبود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
تنها زن میتواند از پس زن دیگر برآید. نقش شیر زنان محجبه مهم است. خانم ها متعهد چادری و محجبه وارد صحنه میدانی شوند و با پشتیبانی از هم پاسخ مناسبی به این قبیل رفتارهای نادرست بدهند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
این کارا دیگه جواب نمیده باید یه کار اساسی کرد واقعا اوضاع پوشش خانومای ما خیلی اسف باره ...خدا به داد نسل بعدی که توسط این خانوما تربیت میشن برسه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مثل رفتاری که پلیس امریکا و فرانسه با قانون شکنان دارند رفتار کنید.
صادق ش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
باسلام هرکشوری قانون خودشوداره وبایدبهش احترام گذاشت فقط باید سپاه ورودکنه تواین مسئله وبشدت برخورکنه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
واقعا نمیدونم چرا نیروی انتظامی ورود نمیکنه
یک ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
متاسفم برای بعضی بانوان کشورم که خود را بازیچه دست این خانم کرده اند همین خانم اگر جرات دارد یکی از قوانین کشوری را که در حال حاضر در آن سکونت دارد زیر پا بگذارد ما در حال حاضر در این کشور زندگی می‌کنیم درست است بدلیل خیلی از سوء مدیریتها مشکلات زیادی داریم اما عزت و عفت خود را بخاطر افراد بی ارزشی مانند این خانم و امثال اون زیر پا نمیزاریم چرا به قضیه اینطور نگاه نمیکنیم بانوی عزیز کشورم بجای اینکه وقتت رو برای ترویج بی حجابی میزاری این وقت گرانبهات رو برای ذره ای آبادانی کشورت بگذار تا به خودت و کشورت افتخار کنی و به بیگانه اجازه دخالت در امور کشورت و ذهنت و روحت رو ندی. همیشه پاینده باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
باید به اون مسیح علینژاد گفت ساکت شو جای تو همون زباله دونی هست که هستی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
کاش این عده که راجع بحجاب صحبت کردند . ‌. .در باره اختلاسها هم صحبت میکرند ومیگفتند اختلاس در دین اسلام حرام است چرا با اختلاسگران مدارا میکنند؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
یه سرچ کن ببین خانومای بی حجاب بعد چند هفته از اروپا و کانادا سر در می ارن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
آفرین معلوم شد تو هم هستی . حالا دیگه برو لالا کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
هر مطلبي جاي خودش را دارد اين هم مطلب مهمي است و بايد با آن مقابله شود شايد مهمتر از اختلاس چون بنيان خانواده رانشانه گرفته
حجت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
چرا هر وقت به آمریکا و نوکراش فشار در میاد شما به صدا در میاین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
من فکر میکنم اونهایی که بی حجاب میگردن و به بی حجابیشون مینازن باید توسط نیروی انتظامی جلو همه مردم برخورد شه در ضمن باید جلو همه بهشون توهین کرد تا دیگه از این غلطا نکن وبا آبروی زنای محجبه بازی نکن اونا اونطور میگردن ما خجالت میکشیم.
ز.ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
لعنت بر مسیح نژاد و طرفداران مزدور و معاندش. این مزدور از طرف صهیونیست ها و بهائیان حمایت میشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
باید با شدت برخورد بشود با بی حجابی این خواسته اکثر ملت خداپرست ایرانه نه معدود خودفروخته غرب پرست
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
در توئیتش نوشته این آمر به معروف صادق بیطرفان نام دارد. یعنی می داند که کار او معروف است و این به معروف امر کرده است.
عاقبت کار تو را هم خواهیم دید. خیلی دور نیست. بزرگتر از تو خبیث تر از تو خواسته اند دین خدا را خاموش کنند ولی گور آنها را بر گرفت تو هم به سزای کارهای رشت ات خواهی رسید. فقط داری عجله می کنی.
روی سخنم با زنان و دختران ایرانی است که توجهی به حجابشان ندارند. نگذارید راه گم شود حقوق شما بالاتر از این انحرافات شیطانی است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
افرادی در جامعه هستند که با رفتاری خاص یا پوشیدن لباس یا ارایش های متفاوت یا حمل حیوانات و....نگاه و توجه مردم را گدایی میکنند و بی توجهی به انها بدترین تنبیه برای انهاست. و توجه به انها موجب ادامه این رفتار است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
زنان ودختران بد حجاب باید دستگیر شده واز اونها جریمه مالی بالایی گرفته شود علاوه بریک هفته در زندان اوین بودن این راه حلی است که میتواند جواب دهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بشدت با نظرتون مخالفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
لعنت خدا بر تو باد مسیح علی نژاد. انشاءالله به حق ناله های حضرت زهرا بین در و دیوار مرض لاعلاج بگیری و تمام مومنین خواری و ذلتتو به همین زودی ببینند. اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
ان شاء الله.دعای ما هم همینه.ان شاء الله در همین روز و ساعت مقدس ،خدا نابودش کنه و به درک اسفل السافلین واصلش کنه.
بهنام
|
United Kingdom
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
واقعا یک آدم سالم و عقل دار مسیح علینژاد وطن فروش رو الگوی خودش قرار میدهد؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
باید دستگیر و محاکمه شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اینجاها به جای امر به معروف باید نیروی انتظامی وارد عمل بشه یعنی چی مگه اینجا توی آمازونبم که قانون رعایت نمیشه . باید به شدت برخورد بشه از هیچکس هم نباید ترسی داشته باشیم والا تا بی قانونی باید جلو بریم و کشور رو دو دستی بدیم به این..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بافحش دادن به میمونی بنام مسیح علینژاد کار درست نمیشه
وزارت اطلاعات این خانوم تو مترو رو دستگیر کنه حساب کار دست همه میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اينا ديگه خيلي پررو شدن
بالاترازفرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
ای زنان آزاده جهان حجاب مورد پسند حضرت فاطمه الزهراء س حجاب با چادر سیاه هست به خدا قسم در عالم رویا آن حضرت به من معرفی شد در حالی که آن حضرت چادر سیاه عربی بر خود داشت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
درود بر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
متولی برخورد با بی حجابی باید "سپاه" شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
زنهایی که به فکر برابری با مرد هستند باید کار کنند خرج شوهر و بچه هاشون را بدهند
روح الله زرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسیح علینژاد مسخ شده است نمیدونم چرا برخی ها به حرفهای بی پایه و اساسش گوش میدن
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
موهای خود مسیح علینژاد شبیه سیم ظرفشویی هست
پاسخ ها
سالار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
دمت گر م عالی گفتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسخره کردن ظاهر افراد گناه دارد
سید وحید
|
Netherlands
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسیح علینژاد را دستگیر و اعدام کنید ا

باتشکر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اعدام واسش کمه ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
این مسیح علی نژاد را بعد از تاریخ مصرفش خود سرویس های جاسوسی بیگانه میکشند .پایان خوشی براش متصور نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
این زن نص صریح قران را رد میکند و علیه مسلمانان در حال توطعه هست
سوال اینست که ایا حکم ارتداد شامل ایشان نمیشود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
احسنت خوب گفتي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بزرگواران به جای این همه حرف که به این خانوم میزنید یکم فکر کنید چرا تعداد این افراد که در چهارشنبه های سفید فعال هستند زیاد میشود.این از کجاست؟ چرا هیچ کس کاری نمیکند.چرا وقتی به آمر به معروف بی احترامی میشود افراد دیگه نمیان جلو و از اون فرد دفاع کنند وقتی آمران به معروف رو در کشور اسلامی کتک میزنند کسی عکس العملی نمیشود؟ این افراد که در خیابان اعمال نادرست انجام میدهند بقیه افراد حمایت میکنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
انشالله خدا به تو مسیح علینژاد درد بی درمان بده سرطان بگیری و فقط بگی خدا جذام بگیری توبه کنی فقط بگی خدا
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
یادم یکی میگفت تو کشورهای اوروپایی مردها چشم چرانی نمیکنن ولی من اینگونه ندیدم و نیافتم
فرببا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسیح علی نژاد لعنت خدا بر شما ننگ بر تو ک حلال خدا رو حرام و حرام خدا را حلال میکنی .سگ از تو پاکتره نجس تو و کسانی ک از تو پیروی میکنن تو اتش غضب پرورگار بسوزی ما مسلمانیم حجاب وظیفه دینی و اجتماعی ماست من با گرمای سوزان هم چادر میپوشم حتی اگه از گرما بسوزم اگه کسی تو کشور میاد از رفتار تو پیروی میکنه مطمئن باش مثل تو کمبود داره دستم بیفتی خفت میکن زشت مو فر فری
اتحاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
یک زن مزدور و فاسد خارج نشین . یک کشور و قوانین آنرا به چالش و تمسخر گرفته وکسی به کسی نیست .شما بگویید وظیفه نمایندگان تو این مجلس چیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
این زن خونش حلاله...

به نظر من باید خانواده اش پیگیر بشن و یا جمعش کنن یا خودشون هلاکش کنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسیح علی نژاد خوب گوشتو باز کن ببین چی میگم ، از دور واق واق نکن جرآت داری رو در رو بیا حرف بزن ، وای بحالتون روزی که آقا حکم جهاد بده
hadis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
درود بر زنان محجبه و زنده باد اسلام و احکام و دستورات اسلامی از جمله حجاب
dorehamiim
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
این خانم نا محترم که میخواد بره دادگاه در جریانه که دخالت در امور کشورها...نقشه های مبنی بر براندازی و همچنین توهین کردن به تمام اعضا و افراد اون مملکت هم تو قانون جهانی جرم محسوب میشه؟گرچه این دادگاه هم عینه همه چیزای این دنیا کشکه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اي خائن (مسيح علينژاد)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
خیلی کار بدی کرده بی ادب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
لعنت بر مسيح علينژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
"وطن فروش علی نژاد "
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
علینژاد کی آدم میشه ؟
پاسخ ها
بیگی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
هیچوقت .
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
به نظر من راه حل خیلی ساده است فقط باید بی حجابها را به یک جزیره خالی از سکنه در خلیج فارس تبعید کرد که در آنجا باشن.اگه این موضوع را نیروی انتظامی اعلام کنه دیگه کسی از این کارها نمیکنه.
پاسخ ها
م ح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اگه خواستاراستقلال شدن چی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
حوزه علمیه و کسانی که بر موضوع حجاب مسلط هستند و ادله ی کافی بر وجوب حجاب دارند باید وارد عمل بشوند و مردم را آگاه کنند.
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
وزارت اطلاعات میتونه با دوربینهای مترو شناسایی کنه و در ضمن افرادی که اطلاعات کشور رو به خارج از ایران ارسال میکنن جاسوس محسوب میشن . جهت اطلاع ؟
در اروپا هر فردی و شهروند اروپایی اطلاعات کشور خودشو به خارج از کشور ارسال کنه به جرم جاسوس دستگیر میشه . مجازات زندان داره .

ما چرا خوابیم ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
عقل که در بدن نیست اینجوری میشه دیگه
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
خدا وقتي يك نفر را به خودش واگذار كنه بهتر از اين نميشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
از قدیم حرف درستی زدند
عقل که نباشد جان در عذاب است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بی حجابی گره دیگری بر مشکلات کشور
خواهد زد
خودمان باید جلوی آن را بگیریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
ظاهرا اینها به قوانینی که مطابق سلیقه شان نباشد اهمیت نمی دهند باید حتما زور بالا سرشون باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
چرا با اين زن برخورد نميشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
حجاب قانون کشور است بايد به ان احترام گذاشت
م ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
یعنی اینقدردرزمینه فرهنگی ضعیف شدیم که یکی مثل مسیح علینژاد به زنان ایران اسلامی خط میده واقعاٌ که؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
خطاب به زنان کشورم بی حجاب وترویج بی حجابی ترویج بی بندباری وهرزگیست ،جای مروارید درون صدفه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
فقط مسیح علینژاد مقصر نیست کلا ماهواره،فضای مجازی موبایل واینستاگرام،وعده های دروغ همه وهمه نقش دارند در عقده ای شدن و برداشتن حجاب توسط دختران تهران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مرگ بر ضد ولایت فقیه
شهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
شمااگرسواراتوبوس های شرکت واحدبشیدزنان ودخترانی رامی بینیدکه اصلا روسری سرشان نیست وازخودشون فیلم می گیرندوبرای اون موفرفری فیلم می فرستند
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
چرا با تولیدی ها، مغازه ها و وارد کنندگان این پوشش های نامناسب به خصوص مانتو جلو باز برخورد انجام نمیشه و همیشه برخوردها رو میزاریم برسه به کف خیابون بعد شروع میکنیم به مقابله کردن؟!
باور کنید اگه فروش مانتو جلو باز تو مغازه ها ممنوع بشه، اگه نظارت بیشتری روی تولیدی ها انجام بشه این مساله حجاب خیلی بی سر و صدا تر حل میشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
دقیقا موافقم ، یادمه گفتند که دیگه به هیچ عنوان مانتوی کوتاه تو مغازه ها وجود نداره، آره نداشت در عوضش مانتو بلند اومد بدون دکمه و جلو باز و بقل باز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بااین قیافه کریه وزشت چقدر حرف میزنه باور کنید من هر وقت قیافه اونو میبینم نا خودآگاه به فکر کفاره دادن میفتم
پاسخ ها
ن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
واقعا درست گفتى
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسیح ذلیل نژاد
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
کارمون به کجا کشیده مسیح علی نژاد شده لیدر
کجا راه اشتباه رفتیم که جوجه اردک زشت واسه نظام شکلک در میاره
پاسخ ها
نامشخص
| - |
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
همین من و تو کی امر به معروف انجام دادم باید همه دست تو دست هم اقدام به این کار کنیم امر به معروف
ناشناس
| - |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
منم موافقم و در تكميل صحبت شما ميگم كه ميمون هرچي زشت تر ، اداش هم بيشتر. البته پيشاپيش از ساحت كليه ميمون ها عذرخواهي مي كنم.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
یه سئوال؟
چرا آمران به معروف به مانند بعضی از این هنجارشکنهای بی حجاب فیلم نمیگیرند؟ مطمئن باشید تا وقتیکه از این اشخاص فیلم گرفته نشه و به مراجع قضایی ارسال نشود بدتر از این خواهد شد. اگر شماره تلفن همراهی در نظر گرفته شود که از رسانه ملی بصورت پیامک به مدت حتی یک هفته تبلیغ شود ،که مردم جامعه بتوانند فیلم های خود را به آن نهاد انتظامی و یا قضایی ارسال نمایند، مطمئناً این موضوع به زباله دان تاریخ خواهد پیوست(ان شاء الله)
پاسخ ها
H
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
عزیز من همین جوری فکر میکنی، نمیدونی هرکسی بی دلیل مردم به جان هم خواهند افتاد، هر کسی هم که دشمنی با کسی داشته باشه همش پیامک میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اين زن چرا ساکت نميشه
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
يك زباله داني در اون طرف آبها هست اما بوي گندش تا اينجا مياد.تنها راهش اينه كه دفنش كنيم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بايد با جديت با اين قشر برخورد بشه اينا همش کار دشمنه
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
براي حجاب بايد کار فرهنگي و کارشناسي شده انجام بديم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
خدا لعنت کند کسانی که منکر را در بین زنان ایران ترویج میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
به نظر من حل این مشکل یک راه دارد آنهم جریمه مالی برای کسی که خلاف قانون عمل میکند درست مثل بستن کمربند راننده که تا وقتی جریمه اعمال نشد خیلی ها رعایت نمیکردند
کافی است مانند خیلی از کشورهای دیگه همراه داشتن کارت شناسایی اجباری شود و هر کس خلاف کرد از روی کد ملی جریمه مالی شود و در صورت نپرداختن جریمه هیچ گونه خدماتی به شخص با این کد ملی داده نشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
فکر خوبیه چون خیلی از اینایی که کشف حجاب میکنن برای گرفتن پوله ...
اگر بدونن با این کار باید جریمه مالی بدن دیگه براشون نمی ارزه از این کارا بکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
به این مزدور بی دینها رحم نکنید. اینان ابزار دست شیاطین هستند و مزد بگیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
فقط ميتونم بگم متاسفم برا اين زن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
چرا با جديت با هنجارشکنان برخورد نميشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
لعنت به بی حجاب
خیلی زیاد شدن روسری که ندارن دامن میپوشن با تاپ قوه قضاییه باید قوانین حجاب و عفاف رو بده تلویزیون پخش کنه که همه آگاه بشن بعدش دستور دستگیری به نیرو انتظامی بده بگیرن اینارو
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
بله باید انتشار بده تاکی که خلاف میکنه آگاه بشه و کسی هم آمر هست با اطلاعات کافی اقدام کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسیح علینژاد صهیونیزم است
پاسخ ها
نشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
صهیونیست یا صهیونیزم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
لعنت خدابه این مسیح
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
آمين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مسيح علينژاد وطن فروش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
ننگ برمسیح علی نژاد وطن فروش وحامیانش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
ننگ بر مسيح علينژاد
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر