کد خبر: ۷۰۲۳۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
کد خبر : ۷۰۲۳۳۹۵

به مناسبت سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی درمانگاه تخصصی پزشکی دیابت و زخم پای دیابتی به مدت یک هفته کلیه خدمات خود را با ۳۰ درصد تخفیف ارایه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه،امین رستم زاده رییس جهاد دانشگاهی  آذربایجان غربی با افزود:به مناسبت سالگرد تشکیل نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی مرکز تخصصی پزشکی دیابت واحد ازروز شنبه ۱۲ مرداد به مدت یک هفته خدمات پزشکی، پانسمان زخم پای دیابتی وویزیت و سایر خدمات را با ۳۰ درصد تخفیف ارایه خواهد کرد.

او  با اشاره به اینکه دیابت یک بیماری کشنده و پنهان است گفت:بر اساس غربالگری‌های به عمل آمده حدود ۵۰ درصد مردم مبتلا به دیابت در استان از بیماری خود بی خبرند که بر اساس میانگین کشوری درصد ابتلا به دیابت در استان ۱۷ دهم درصد بیشتر از میانگین کشوری است.

او افزود: با ارائه خدمات پانسمان زخم پای دیابتی در استان و مراجعه بیماران تا کنون از قطع عضو ۲۵۰ نفر از بیماران دیابتی جلوگیری به عمل آمده است.

رستم زاده  با اشاره به اینکه هزینه درمان دیابت جزو پرهزینه‌ترین بیماری‌ها است گفت: رویکرد جهاد دانشگاهی بر پیشگیری کنترل و سپس درمان مبتنی است و بر اساس رسالت جهادی و تخصصی وارد حوزه درمان و ترمیم زخم پای دیابتی به صورت علمی شده است که با این رویکرد د تنها مرکز تخصصی دیابت در شمال غرب کشور است.

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در تشریح خدمات ارائه شده به مردم گفت: خدمات ویزیت تخصصی برای بیماران تحت پوشش بیمه‌ای خدمات درمان تامین اجتماعی و بیمه نیرو‌های مسلح و آزاد و همچنین خدمات پرستاری و ترمیم و پانسمان زخم بیماران دیابتی در این مرکز ارائه می‌شود.

رستم زاده با اشاره به ارائه مشاوره تغذیه صورت گرفته در این مرکز بیان کرد: خدمات مشاوره تغذیه جهت بیماران دیابتی در روز‌های پنج‌شنبه به صورت رایگان در مرکز تخصصی دیابت و زخم پای بیماران دیابتی صورت می‌گیرد.

او ادامه داد: همچنین طرح‌های رایگان تست قند خون و فشار خون غربالگری در روز‌های پنج‌شنبه در این مرکز به صورت رایگان صورت می‌گیرد.

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی افزود: خدمات پرستاری از جمله تزریقات سرم تراپی پانسمان نوین طبق ترمیم‌های به روز در درمانگاه و منزل جهت رفاه حال بیماران ارائه می‌گردد.

 

انتهای پیام/م

 

ارائه تخفیف برای بیماران  دیابتی در  آذربایجان غربی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر