کد خبر: ۷۰۲۳۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
کد خبر : ۷۰۲۳۴۹۸

جمعی از بانوان شاغل و همسران کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از بخش‌های مختلف کشتی باری گندم بازدید کردند.

لزوم آشنایی بیشتر بانوان با مشاغل دریاییبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان؛ سیامک یگانه محلاتی رییس امور اداری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بازدید از کشتی‌ها موجب آشنایی با مشاغل سخت دریایی می‌شود، گفت: جمعی از بانوان شاغل و همسران کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از بخش‌های مختلف کشتی باری گندم بازدید کردند.

سیامک یگانه محلاتی اظهار کرد: گستره عظیم سواحل در ایران موجب شده مشاغل زیادی در رابطه با دریا ایجاد شود که توجه بخش زیادی از اجتماع را به خود جلب کرده است.

او با اشاره به لزوم آشنایی با مشاغل این حوزه پردغدغه عنوان کرد: معرفی بهتر این مشاغل، موجب آشنایی هرچه بیشتر با آسیب‌ها و چالش‌های موجود در آن و چاره اندیشی برای پیدا کردن راهکار مناسب و ترغیب علاقه‌مندان به این حوزه می‌شود.

رییس امور اداری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان برنامه ریزی برای بهره برداری بهتر از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود را از دیگر نکات مهم در راستای آشنایی با مشاغل دریایی عنوان کرد و گفت: به همین منظور بازدید بانوان از بخش‌های مختلف برخی کشتی‌های پهلوگرفته در بندر چابهار انجام می‌شود.

یگانه محلاتی با بیان اینکه بازدید علمی بانوان شاغل اداره کل و تعدادی از همسران، از کشتی «بهداد» حامل گندم انجام شد، افزود: این کشتی به صورت کاپوتاژ از بندر امام خمینی (ره) به مقصد بندر چابهار بارگیری شده و در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرده است.

رییس امور اداری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این بازدید بانوان از نزدیک با بخش‌های مختلف کشتی و با مشاغلی که در شناور‌ها وجود دارد آشنا شدند و به سوالات مختلف آن‌ها در این خصوص پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ع

بازدید بانوان شاغل از بخش‌های مختلف کشتی باری گندم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر