کد خبر: ۷۰۲۸۰۲۶
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

رئیس اداره راه و شهرسازی اسدآباد از اختصاص ۹ میلیارد تومان یارانه به پروژه ۴۶۴ واحدی مسکن مهر سیدجمال الدین این شهرستان خبر داد.

کمک اعتباری برای تکمیل مسکن مهر ۴۶۴ واحدی سیدجمال‌الدین اسدآبادیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، زینب کرمیان،رئیس اداره راه و شهرسازی اسدآباد گفت: با پیگیری نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و اداره کل راه و شهرسازی ۹ میلیارد تومان یارانه به پروژه ۴۶۴ واحدی مسکن مهر سیدجمال الدین اختصاص یافت که اداره کل راه و شهرسازی استان و فرمانداری برای اینکه این میزان اعتبار به جرائم اختصاص پیدا نکند، پیگیری بسیاری در رابطه با تمدید دوران مشارکت و اختصاص این اعتبار به یارانه  این واحدها داشت.

وی  با اشاره به مشکل مسکن مهر ۴۶۴ واحدی  سیدجمال اسدآباد از ۹ سال پیش تاکنون افزود: تا سال ۱۳۸۸ سود تمام تسهیلات پرداختی به مسکن مهر بر اساس دستورالعمل ابلاغی ۱۲  درصد بوده و تعاونی مسکن مهر سیدجمال در سال ۱۳۸۷ با سود ۱۲ درصد و با توافق هیئت مدیره عقد قرارداد شده و مبلغ ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کند.

کرمیان گفت: از سال ۱۳۸۸ تا کنون این مجتمع بابت سود بانکی و جریمه های مربوطه مبلغ هنگفتی به بانک بدهکار بوده که با اختصاص مبلغ مذکور جریمه های اعلام شده از سوی بانک مرتفع شد.

او با بیان اینکه از ۴۶۴ واحد ۱۵۸ واحد تقسیط را با همان سود ۱۲ درصد انجام داده اند، تصریح کرد: طی ۹ سال گذشته سالی دوبار اداره راه و شهرسازی دوران مشارکت این مجتمع را تمدید می کرد.

کرمیان در ادامه با اشاره به طرح های در دست اقدام راه و شهرسازی اسدآباد افزود: تعریض جاده داشبلاغ توسط شرکت نماسازان همدان به طول ۷ کیلومترو اعتبار مصوب ۲۹ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال با مدت پیمان ۲۴  ماهه، اجرای آسفالت راه روستایی قراکند توسط شرکت نصر عمران گستر اراک به طول  ۴.۵کیلومترو عرض مسیر ۷ کیلومتربا اعتبار مصوب ۷ میلیارد و ۲۵۵ میلیون  ریال-راه داشبلاغ توسط شرکت پوشش راه هگمتانه به طول ۲۷ کیلومتربا اعتبار هزینه شده ۴۵ میلیارد ریال از جمله طرح های در دست اقدام راه و شهرسازی این شهرستان به شمار می رود.

انتهای پیام/ا

اختصاص ۹ میلیارد تومان یارانه به پروژه ۴۶۴ واحدی مسکن مهر سیدجمال الدین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر