کد خبر: ۷۰۳۵۰۵۹
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
کد خبر : ۷۰۳۵۰۵۹
گروه : همدان » همدان
رییس آموزش و پرورش ناحیه دو همدان؛

رییس آموزش و پرورش ناحیه دو همدان گفت: امسال در هیچ جایی از مناطق استان، دانش آموزی را نخواهیم داشت که به دلیل نبود کلاس از تحصیل بازماند.

هیچ دانش آموزی از تحصیل باز نخواهد ماندبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محمد باب الحوائجی، رییس آموزش و پرورش ناحیه دو همدان با بیان اینکه مقرر شده در سال تحصیلی ۹۹- ۹۸ مدارس هیئت امنایی و بزرگسالان افزایش شهریه نداشته باشد و این امر مهم به مدارس هم اعلام شده است، افزود: در این زمینه بازدید میدانی انجام گرفته شده است.

او گفت: غنی سازی، اوقات فراغت زمانی است که دانش آموزان از ارائه تکالیف اجباری برای مدرسه و پیروی از برنامه روزمره سال تحصیلی فراغت می‌یابند و فرصتی است برای سرگرم شدن، تفریح کردن و لذت بردن دانش آموزان که امیدواریم همه دستگاه‌ها ما را در این زمینه کمک کنند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو همدان در ادامه با اشاره به اینکه پروژه ملی مهر با اهدای تغییر در سیمای مدرسه و برنامه ریزی برای ارتقای سطح کمی و کیفی امکانات آموزشی تدوین و اجرایی می‌شود، اظهار داشت: این طرح باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که دانش آموزان برای ورود به مدارسه لحظه شماری کنند وبه عنوان یک خاطره به یاد ماندنی در ذهنشان تداعی شود.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو همدان افزود: مسئولان آموزشی با پایان یک سال تحصیلی باید در کمترین زمان مدرسه‌ها را برای سال تحصیلی جدید آماده کنند و با سازوکار‌های مناسب در فضای مدرسه تغییر و دگرگونی به وجود آورند.

باب الحوائجی بیان کرد: با قاطعیت اعلام می‌شود که در هیچ جایی از مناطق استان، دانش آموزان نخواهیم داشت که به دلیل نبود کلاس از تحصیل بازماند.

او ادامه داد: یکی از خیران استان توانست در سطح کشور ۷۴ مدرسه بسازد و مدرسه منطقه پیشاهنگی یکی از این مدارس است که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو همدان با بیان اینکه خیر دیگری هم ۷۰۰ دست لباس مدرسه به دانش آموزان نیازمند هدیه کرد افزود: خیرین با گذاشتن یک آجر در حال ساخت روی آجر دیگر می‌توانند در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و این نشان می‌دهد این فرهنگ در جامعه نهادینه شده است.

انتهای پیام/ب

مدارس هیئت امنایی افزایش شهریه ندارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
م ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
امیدواریم بااین فشاراقتصادی ،هیچ کودکی ازادامه تحصیل بازنماند درضمن آموزش وپرورش نیزباید تلاش نماید تا درطول تحصیل ازوالدین اقدام به جمع آوری وجوه ننماید.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر