کد خبر: ۷۰۳۵۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹

بانک مسکن خراسان رضوی در چهار ماه ابتدای امسال هزار و ۸۰۱ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.

پرداخت هزار و ۸۰۱ میلیارد ریال تسهیلات در بانک مسکن خراسان رضویبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، بانک مسکن خراسان رضوی در چهار ماه نخست امسال هزار و ۸۰۱ میلیارد ریال پرداخت کرد که ۴۱۷ میلیارد ریال آن تسهیلات مشارکت برای ساخت مسکن و هزار و ۳۸۴ میلیارد ریال آن تسهیلات خرید بود.

حسن خطیب زاده مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی گفت: هم اکنون مانده میزان سپرده‌های بانک مسکن در این استان ۳۷ هزار میلیارد ریال و مانده تسهیلات پرداختی نیز ۸۰ هزار میلیارد ریال است.
 
او تصریح کرد: یکی از مهمترین تسهیلات بانک، پرداخت وام برای بافت فرسوده است که مبلغ آن ۵۰۰ میلیون ریال با نرخ ۹ درصد است و میزان این تسهیلات به صورت ساخت توسط سازنده دارای صلاحیت حرفه‌ای و استفاده از فناوری‌های نوین تا سقف یک میلیارد ریال است.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی گفت: هم اکنون سقف پرداخت تسهیلات در صندوق یکم در  مشهد به صورت انفرادی ۶۰۰ میلیون ریال و به صورت زوجین یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال است و امکان دریافت تسهیلات جعاله تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال هم وجود دارد.

خطیب زاده افزود: سیاست بانک مسکن و دولت در سال‌های گذشته حمایت از ساخت واحد‌های مسکونی توسط سازندگان حرفه‌ای بخش مسکن و ساختمان بوده و در زمینه رونق بخش مسکن و حمایت از انبوه سازان دارای صلاحیت حرفه‌ای این بانک امکان پرداخت تسهیلات یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی را مشروط به استفاده از تکنولوژی جدید و فناوری نوین برای احداث هر واحد مهیا کرده است.
 
او ادامه داد: در تسهیلات فوری نیز تا پایان شهریور امسال در صورت استفاده از سقف تسهیلات خریداران گواهی حق تقدم در مشهد، ۵۰۰ میلیون ریال بابت تسهیلات فردی به همراه ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات بدون سپرده و بابت تسهیلات زوجین ۸۰۰ میلیون ریال به همراه دویست میلیون ریال تسهیلات بدون سپرده به انضمام ۲۰۰ میلیون ریال جعاله به افراد پرداخت می‌شود.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی گفت: تسهیلات برای خرید یک واحد مسکونی در حالت انفرادی ۸۰۰ میلیون ریال و در حالت زوجین یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال است.
 
 
انتهای پیام//ف.ص

 

۴۱۷ میلیارد ریال تسهیلات بانک مسکن برای مشارکت در ساخت مسکن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر