کد خبر: ۷۰۳۶۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
کد خبر : ۷۰۳۶۲۲۲

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع یک هزار و ۱۱۵ روستای دارای قابلیت گازرسانی در استان ۶۳ درصد آنها از سال ۹۵ تاکنون گازرسانی شده‌اند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج رحمان خادم مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال ۹۵ تا پایان تیرماه سال جاری در مجموع۲ هزار و ۵۵۷ هزار میلیارد ریال از مطالبات شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد وصول شده است.

او افزود: نصب و راه اندازی ایستگاه CGS-۱۰۰ هزار متر مکعب بر ساعت در شهر یاسوج، راه اندازی مجموعه کارگاه صنعتی آموزش فنی و حرفه ای برای کارکنان امداد، گازبانی و کنتور خوانی در سطح استان از اقدامات اخیر در حوزه بهره برداری شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد است.

خادم گفت: واگذاری ۱۷ مورد از امور مربوط به بهره برداری به دفترهای پیشخوان دولت، تجهیز کردن ماشین آلات امداد به سیستم جی پی اس و راه اندازی میز خدمت نیز از دیگر اقدامات شرکت گاز استان بوده است.

او در خصوص مقاوم سازی شرکت گاز استان نیز افزود: پنج طرح مقاوم سازی دیوار ایستگاه های تقلیل فشار در مقابل زلزله، سیل و آتش سوزی نیز ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

خادم گفت: افزایش ظرفیت ایستگاه های مرکزی در منطقه شرف آباد و تنگاری، و احداث رینگ تقویتی و ایستگاه تقلیل فشار به ۱۰ میلیون متر مکعب در شهر یاسوج به پیشرفت ۱۰۰ درصدی رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان در خصوص سیستم GIS که از پروژه های مهم و کلیدی شرکت گاز است اشاره کرد و افزود: در خطوط تغذیه، شبکه توزیع، برداشت شیرها، علمک ها و برداشت پست امداد و ایستگاه ۳۳ درصد پیشرفت داشته است.

GIS یا همان سامانه اطلاعات جغرافیایی، کارهایی مانند تولید، پردازش و مدیریت اطلاعات جغرافیایی را به منظور پشتیبانی برای تصمیم گیری های بعدی انجام میدهد.

کهگیلویه و بویراحمد در هر ۲ حوزه شهری و روستایی۱۹۰ هزار و ۱۲۷ مشترک گاز دارد.

 

انتهای پیام/ط

۶۳ درصد روستاهای کهگیلویه و بویراحمد گازرسانی شده‌اند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر