کد خبر: ۷۰۳۸۱۵۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت با هدف بازدید از صنعت مبل و منبت ملایر و چند واحد تولیدی و صنعتی امروز وارد این شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای ورود خود به ملایر با همراهی استاندار همدان موررد استقبال مسئولان و نمایندگان این شهرستان قرار گرفت.

رحمانی در ادامه سفر خود به ملایر از بازار مبل این شهر بازدید می‌کند که بیش از ۳۰۰ واحد نمایشگاهی و فروشگاه مبل و منبت در این منطقه فعال است.

بازدید از نخستین شهرک صنعتی مبلمان کشور در حاجی آباد ملایر از محور ملایر به همدان از دیگر برنامه‌های وزیر صمت به این شهرستان است که پس از بازار مبل بیشترین کارگاه و نمایشگاه مبل و منبت را دارد و ۱۰۰ واحد تولیدی در این شهرک فعالیت می‌کنند که برای بیش از ۴۰۰ تن اشتغال ایجاد کرده است.

قرار است نمایشگاه بزرگ مبلمان منبت در این شهرک ایجاد شود که حدود ۶۰ قطعه برای اخذ تسهیلات و ایجاد نمایشگاه به متقاضیان این صنعت واگذار شده است.

رحمانی همچنین از واحد نمایشگاهی مبل و منبت در بلوار شهید بهشتی ملایر نیز بازدید می‌کند که یکی از قدیمی‌ترین فعالان این هنر صنعت است.

نشست وزیر صمت با فعالان اقتصادی و مدیران واحد‌های تولیدی و صنعتی این شهرستان از مهمترین برنامه سفر رحمانی به ملایر است که در این نشست مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه تولید و صنعت بررسی می‌شود.

شرکت‌های بافتینه و بافتسان که از بزرگترین واحد‌های تولیدی و صنعتی کشور و استان به شمار می‌روند، میزبان وزیر صمت خواهد بود که طرح‌های توسعه این واحد‌ها در دست اجرا است و به زودی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

گروه صنعتی بافتینه و بافتسان فعالیت صنعتی خود را از سال ۱۳۶۵ با تولید انواع موکت و نخ‌های پلی پروپیلن آغاز کرد.

این گروه صنعتی به دنبال سیاست گذاری راهبردی در سال ۱۳۸۲ با مجموع سرمایه گذاری ۵۰ میلیون دلار و سرمایه گذاری ۳۵۰۰ میلیارد ریال در ۲ مرحله و با استفاده از مدرنترین فناوری روز دنیا اقدام به تولید منسوجات نبافته در شهرستان ملایر کرد که در مجموع برای ۴۰۰ تن اشتغال ایجاد کرده است.

انتهای پیام/د.ا

وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد ملایر شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر