کد خبر: ۷۰۴۲۰۷۲
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان از راه‌اندازی کافه کتاب کودک و نوجوان در این منطقه خبرداد.

مهین شکرانی مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان  گفت: محل کافه کتاب کودک و نوجوان در گذشته کتابخانه تخصصی کودک بود و به مدت دو سال تعطیل و تمام کتاب‌ها از آن خارج شده بود و با فعال شدن معاونت فرهنگی در منطقه یک و پیگیری‌های انجام شده این مکان به بخش خصوصی واگذار شد تا با مشارکت شهرداری بار دیگر مورد بهره برداری قرار گیرد.

او افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده کارگاه‌های کاردستی، دوره‌های شعرخوانی و قصه‌خوانی در کافه کتاب کودک و نوجوان برگزار خواهد شد.

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان تصریح کرد: برای راه‌اندازی کافه کتاب کودک و نوجوان اقداماتی همچون گُل‌کاری، هرس درختان و رنگ آمیزی‌ها محوطه کافه کتاب انجام و فضای آن برای حضور کودکان و نوجوانان زیباسازی شده است که صبح امروز با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان افتتاح و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

شکرانی با اشاره به برنامه‌های تابستانی منطقه یک، گفت: این برنامه‌ها شامل برگزاری جشن‌ها، برنامه‌های متنوع فرهنگی، اجتماعی و برگزاری بازی‌ها و سرگرمی بوده که امیدواریم رضایت شهروندان را حاصل کند.

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: ویژه برنامه "چهارشنبه‌های شاد" با هدف افزایش نشاط اجتماعی و دوستی بیشتر افراد خانواده با یکدیگر اجرا و مسابقاتی بین پدران، پسران، مادران و دختران برگزار شد.

او ادامه داد: مجموع برنامه‌های تابستان در منطقه یک ۶۸ برنامه با ۳۳ عنوان شامل برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و سلامت است که با هدف بهبود روش‌های زندگی برگزار شده است.

انتهای پیام/ی
 

ویژه برنامه‌های تابستانه منطقه یک
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر