کد خبر: ۷۰۴۲۸۲۰
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
بسته حوادث ۲۹ مردادماه ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث امروز، سه شنبه ۲۹ مرداد ماه ۹۸ در خوزستان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مهم‌ترین حوادث در نقاط مختلف خوزستان در سه شنبه ۲۹ مردادماه ۹۸ را در این بسته خبری مشاهده نمایید.

کشف مواد مخدر در بهبهان

سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی بهبهان گفت: ماموران پاسگاه انتظامی درونک شهرستان با کنترل در محور دیلم _ امیدیه یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر و یک دستگاه خودرو سواری ال ۹۰ اسکورت آن را شناسایی  کردند.

او افزود: ماموران هر۲  خودرو را متوقف کردند و در بازرسی از خودرو‌های توقیفی مقدار ۲۹ کیلو و ۷۶۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک را که قاچاقچیان به طرز بسیار ماهرانه‌ای جاسازی کرده بودند، کشف کردند.

سرهنگ عزیزی بیان داشت: ۳ سوداگر مرگ دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

پلیس حمیدیه دست کیف قاپ حرفه‌ای را بست

 سرهنگ فرشاد کاظمی فرمانده انتظامی حمیدیه گفت: رسیدگی به وقوع چند فقره کیف قاپی در سطح شهرستان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی یک سارق حرفه‌ای را در خصوص سرقت‌های به وقوع پیوسته شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، وی را به همراه همدستش در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ کاظمی بیان داشت: متهم به ۶ فقره کیف قاپی و موبایل قاپی و چند فقره سرقت نافرجام در شهرستان اعتراف، همچنین در بازرسی از محل اختفاء آنان ۴ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی حمیدیه ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند، اموال مسروقه کشف شده پس از شناسایی و احراز هویت نیز به مال باختگان تحویل داده شد.

این مقام مسئول گفت: نیروی انتظامی طبق وظیفه ذاتی خود برای تامین امنیت و آرامش شهروندان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را ازطریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

در حال تکمیل..

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر