کد خبر: ۷۰۴۳۹۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
همسر دانشمند شهید هسته‌ای:

همسر دانشمند شهید هسته‌ای کشورمان گفت: متاسفانه شاهد هستیم که حقوق خانواده شهدای ترور هرگز به چشم مسئولان دیده نمی‌شود.

مسئولان نسبت به حقوق خانواده شهدای ترور کم‌توجهی می‌کنندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،منصوره کرمی همسر دانشمند شهید هسته‌ای مسعود علی محمدی صبح امروز در چهارمین همایش «اسوه‌های صبوری» که به منظور بزرگداشت شهدای ترور در ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: ما می‌دانیم خانواده قربانیان ترور جزو مظلوم‌ترین افراد جامعه ایرانی هستند و هیچ‌وقت حقوق این عزیزان دیده نمی‌شود.

او  افزود: کسانی که تروریست‌ها را پرورش داده‌اند و از آن‌ها حمایت کرده‌اند تا به مردم مظلوم در سراسر جهان ظلم کنند، امروز در کشور‌های اروپایی و غربی در حال خوشگذرانی و قدم زدن هستند.

همسر شهید علیمحمدی، در ادامه با اشاره به اینکه در سال ۹۱ مقام نخست مشورتی سازمان ملل به ایران اسلامی تعلق گرفته، گفت: پس از برگزاری ۳ دوره همایش در دفاع از شهدای ترور و خانواده‌های این عزیزان در استان‌های تهران، اصفهان و گلستان، امسال در آذربایجان‌غربی به عنوان یکی از استان‌های درگیر در موضوع ترور حضور یافتیم تا نسبت به شناساندن حق خانواده شهدای ترور این استان اقدام شود.

او ادامه داد: تعداد زیادی از خانواده‌ها هستند که زمانی خبری مبنی بر انجام حمله تروریستی در سراسر جهان می‌شنوند، به یاد عزیزانشان که در حملات تروریستی به شهادت رسیده‌اند می‌افتند. این حق خانواده شهدای ترور است که با عاملان این اقدامات برخورد قاطع و اصولی شود.

کرمی، با بیان این نکته که باید در آذربایجان‌غربی شعبه‌ای از انجمن دفاع از قربانیان ترویسم راه‌اندازی شود، بیان داشت: برای ارتقا و ترویج فرهنگ صلح این بهترین قدمی است که مسئولان می‌توانند بردارند.

وی، همچنین از تدوین دایره‌المعارف خانواده‌های قربانیان ترور خبر داد و گفت: در حال حاضر بخش تهران این دایره‌المعارف در حال تمام شدن است.

 

انتهای پیام/م

برگزاری همایش «اسوه‌های صبوری» در ارومیه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر