کد خبر: ۷۰۴۵۲۱۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴

استاندار کرمان،در سفر به راین گفت: واحد‌های راکد و نیمه راکد در حوزه‌های صنعت، معدن و کشاورزی فعال شوند و بخشداری با کمک سازمان صنعت، معدن و تجارت مشکلات را احصاء کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمدجواد فدائی استاندار کرمان روز پنجشنبه در نشست مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید بخش راین گفت: شعار سال باید در اولویت فعالیت‌ها قرار گیرد لذا ۶ محور را مشخص کردیم که تمام مدیران دستگاه‌ها با حرکت در راستای این محور‌ها باید به توسعه استان کمک کند.

او اظهار داشت: واحد‌های راکد و نیمه راکد در حوزه‌های صنعت، معدن و کشاورزی فعال شوند و بخشداری با کمک سازمان صنعت، معدن و تجارت مشکلات را احصاء کند و در این زمینه واحد‌های دارای مشکل مالی از طریق بانک‌ها و موسسات غیردولتی حمایت می‌شوند.

استاندار کرمان ادامه داد: محور دوم افزایش ظرفیت واحد‌های موجود است که با این اقدام به وسیله سرمایه کمتر تولید و اشتغال بیشتری ایجاد می‌شود.

او افزود: اتمام واحد‌های نیمه تمام و تسریع در تکمیل آنان، راه اندازی واحد‌های جدید، راه اندازی شرکت‌های دانش بنیان و توسعه صادرات از دیگر محور‌ها است.

فدائی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های صنعتی، معدنی و به خصوص گردشگری استان کرمان و شهرستان‌ها استفاده شود گفت: سرمایه گذاری در بخش گردشگری زود بازده‌تر از دیگر حوزه‌ها است لذا باید در این زمینه فعالیت بیشتری شود.

او با تاکید بر اینکه مدیران با استفاده از ظرفیت منطقه خود در راستای ۶ محور رونق تولید حرکت کنند عنوان کرد: شاخص‌هایی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت در حال ایجاد شدن است که با استفاده از آن رونق تولید در مناطق مختلف استان سنجیده می‌شود.

استاندار کرمان اضافه کرد: همکاری و هم افزایی مدیران بخش راین موجب توسعه این منطقه خواهد شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با ابراز تاسف از اینکه برنامه‌های مس ره آوردی برای مردم راین ندارد، تاکید کرد: باید دنبال برنامه جدید عملیاتی باشیم.

انتهای پیام/ی

برنامه‌های معین اقتصادی راین هیچ آورده‌ای برای مردم شهر ندارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر