کد خبر: ۷۰۴۵۳۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳

نهمین همایش تخصصی خبرنگاران آزاد صدا و سیمای خراسان رضوی در دیار دستکنده‌های کهن، شهرستان خوشاب در حال برگزاری است.

نهمین همایش تخصصی خبرنگاران آزاد صدا و سیمای خراسان رضویبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،  نهمین همایش تخصصی خبرنگاران آزاد صدا و سیمای خراسان رضوی به مدت دو روز و با حضور رحیمی معاونت خبر صدا و سیمای خراسان رضوی و ابوترابی قائم مقام صدا وسیمای خراسان رضوی، مرتضوی مدیر اتاق خبر، هدایتی فر مدیر باشگاه خبرنگاران جوان استان خراسان رضوی  و خبرنگاران آزاد شهرستان های خراسان رضوی از ظهر امروز آغاز شده است و تا فردا و به مدت دو روز ادامه دارد.
 
حجت الاسلام دهقانی امام جمعه خوشاب در این همایش با اشاره به اهمیت کار خبرنگاران گفت: امید بخشیدن کار شما خبرنگاران است و توسط شما نقش آفرینی می‌شود.
 
او تصریح کرد: ستودنی نیست که بعضی از خبرنگاران تحت تاثیر عدم حریت قرار بگیرند از اینرو سعی کنید نکات مثبت را در گزارش‌ها و اخبارتان  مد نظر داشته باشید.
 
سبحانی فر نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب  در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد صدا و سیما و برگزاری این همایش تخصصی گفت: خبرنگار آزاد باید در یک چهارچوب اساسی خبرش را تهیه کند و این نیاز به گذراندن دوره‌های تخصصی دارد تا به نحو احسن خبر را مخابره کند.
 
او با اشاره به اینکه امروزه دشمن از دو ناحیه جبهه اقتصادی و جبهه فرهنگی وارد شده است، تصریح کرد: جبهه اقتصادی امروز خیلی سخت‌تر  از اوایل جنگ است، جبهه فرهنگی هم چند سال اخیر بسیار فضای جامعه را در ذهن مردم مشوش کرده است و به همین سبب اخبار  درست و به موقع شما بسیار می‌تواند نقش موثری در خنتی کردن حرکات دشمنان داشته باشد و قطعا برنامه‌های دشمن با تلاش خبرنگاران خنثی خواهد شد.
 
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب  در مجلس شورای اسلامی گفت: خبر رسانی درست و سریع رسانی خبر بسیار مهم است که این کارگاه‌ها موجب ارتقا عملکرد خبرنگاران است.
 
رحیمی معاونت خبر صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این همایش گفت: ۴۰ نفر خبرنگار آزاد و ۵ خبرنگار باشگاه خبرنگاران در شهرستان‌های استان فعالیت می‌کنند که پوشش رسانه‌ای خوبی در سطح استان و کشور از شهرستان‌ها داریم.

در این مراسم از مادر شهید شم آبادی تجلیل شد، همچنین ازعلی فلاحی خبرنگار شهرستان خوشاب، حسین توکلی خبرنگار باشگاه خبرنگاران در گناباد، سید رسول عزیزی خبرنگار شهرستان کلات، مجتبی اسکندری تصویربردار شهرستان کاشمر،سمانه علی اکبری خبرنگار شهرستان سبزوار تقدیر بعمل آمد.
 
سخنرانی مدیران و کارشناسان حوزه خبر و برپایی کارگاه‌های تخصصی در حوزه خبرنویسی، گزارشگری و تصویربرداری از برنامه‌های این همایش تخصصی است.
 
انتهای پیام// ز.م


خوشاب میزبان نهمین همایش تخصصی خبرنگاران آزاد صدا و سیمای خراسان رضوی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر