کد خبر: ۷۰۴۶۹۴۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری اختتامیه ویژه برنامه‌های تابستانه در در میدان امام و استقبال بی نظیر مردم از این طرح خبر داد.

حبیب اله ناظریان، معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان  گفت: ویژه برنامه‌های تفریحی ویژه تابستان با نام "تابستانه" با شعار "شهر فعال، شهروند شاد" از ابتدای تعطیلات تابستان در همه مناطق با ۱۰۵ تا ۱۵۰ بازی برگزار شده، که برنامه میدان امام با ارائه بیش از ۴۰۰ عنوان بازی، بزرگترین برنامه این بسته سرگرمی بود؛ و اختتامیه این ویژه برنامه‌ها در میدان امام اصفهان روز جمعه یکم شهریور برگزار شد.

او ادامه داد: مراسم اختتامیه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ با ارائه ۴۰۰ بازی فکری، جنبشی، حرکتی، آبی، توپی شامل چوگان، رباتیک، اسکیت، طناب کشی، ابروالیبال، فوتبال حبابی، ماهیگیری، فوتبال دستی، ابربازی‌های چوبی، آب بازی، نقاشی با ماسه، دومینو و ... برای رده سنی ۲ تا ۹۰ سال اجرا شد.

معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: شهری که فعالیت فکری و حرکتی دارد موفق است و همه مردم از اجرای این برنامه راضی بودند و در خواست می‌کردند با توجه به تمرکز جمعیت در مرکز شهر اینگونه برنامه‌ها بیشتر برگزار شود.


او با بیان اینکه ۵۰۰ نفر در برنامه شهر فعال شهروند شاد میدان امام به مردم کمک می‌کردند تا بازی کنند، بیان کرد: این برنامه با همکاری همه معاونت‌های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد و اجرا کننده آن معاونت ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بود.

انتهای پیام/ی
 


اختتامیه تابستانه در میدان نقش جهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر