کد خبر: ۷۰۴۷۶۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
استاندار خراسان رضوی:

استاندار خراسان رضوی گفت: در هفته دولت امسال ۱۶۰۳ پروژه به ارزش ریالی ۵۳۶۰ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

۱۶۰۳ پروژه همزمان با هفته دولت در خراسان رضوی به بهره برداری می‌رسدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علیرضا رزم حسینی در یکصد و بیست و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: اگر همه ارکان حکومت با مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به صورت مستمر مشارکت و همکاری داشته باشند تردید ندارم با اجرای این الگو که در استان شروع شده است، ثمرات خوبی را شاهد خواهیم بود.
 
استاندار خراسان رضوی در خصوص آثار اجرای موفق مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی گفت: با اجرای این مدل که برگرفته از دستورات دینی است، سرمایه گذاری، اشتغال، بهبود معیشت مردم، شاخص‌های امنیتی و اقتصادی، اعتماد مردم به نظام و روحانیت افزایش پیدا خواهد کرد.
 
رزم حسینی بیان کرد: هدف مدل ابداعی توسعه اقتصادی فرهنگی گام برداشتن در جهت توامندسازی جوامع محلی است و تعداد معین‌های استان که مسئولیت توسعه جوامع محلی را بر عهده دارند به ۱۰۰ معین خواهد رسید.
 
او در بخش دیگری از سخنان خود ساماندهی حاشیه شهر مشهد را یکی از اولویت‌های مدیریت استان دانست و گفت: در همین راستا از اول مهرماه طرح نجات در هشت محله هدف حاشیه شهر مشهد به صورت اجرایی شروع خواهد شد.
 
استاندار خراسان رضوی در حوزه فضای امنیتی استان افزود: سیاست ما در خصوص معترضین به حق، گفتگو و اقناع است و در همین راستا در هشت ماه گذشته اتفاقات خوبی افتاده است.
 
رزم حسینی  بیان کرد: هیچ کشوری پیشرفت نکرده است مگر اینکه وحدت در هدف، آرمان، رویه و اجرا در آن وجود داشته است بنابراین اگر همه ارکان حکومت با هم همراه و همدل باشند به سمت توسعه اقتصادی فرهنگی استان حرکت خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/ف.ب
 
ساماندهی حاشیه شهر یکی از اولویت های مدیریت استان است
 
 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر