کد خبر: ۷۰۴۸۴۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

شهردار تربت جام گفت: پروژه‌های شهرداری تربت جام با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال در تربت جام افتتاح می شود.

افتتاح پروژه‌های شهرداری تربت جام به مناسبت هفته دولتبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سیدعلی حسینی شهردار تربت جام از افتتاح پروژه‌های شهرداری با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال خبر داد و گفت: در آغاز هفته دولت بیش از ۲۱ میلیارد ریال پروژه از محل اعتبارات داخلی شهرداری تربت جام به مناسبت هفته دولت در این شهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

او افزود: در منطقه شهرک معلم بوستان قدیمی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع وجود داشت که بازسازی و احیا و در کنار آن زمین ورزشی محصوری به منظور استفاده جوانان و نوجوانان به مساحت ۵۵۰ متر مربع احداث شد.

حسینی به افتتاح ۲۰ هزار متر مربع آسفالت معابر در این هفته اشاره کرد و افزود: در حاشیه بلوار کمربندی جانبازان به مساحت حدود ۵ هزار متر مربع احداث و آسفالت شد. همچنین احداث غرفه‌های تجاری در میدان بسیج به مساحت ۹۰ متر مربع به منظور ساماندهی میوه فروشان از دیگر پروژه‌های این هفته بود.

وی به مناسب سازی و موزاییک فرش پیاده رو ضلع غربی خیابان شهید بهشتی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع اشاره کرد و افزود: حدفاصل میدان شیخ الاسلام احمد جامی تا میدان کارگر به مساحت ۸۲۰۰ متر مربع به منظور دسترسی آسان به ابتدای مسیر تندرستی آسفالت شده و همچنین آسفالت و بهسازی خیابان ارتش، حدفاصل بلوار امام خمینی (ره) تا میدان انقلاب به مساحت حدود ۲ هزار متر مربع مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهردار تربت جام به حل مشکل چند ساله کنترل و هدایت آب‌های سطحی باند کندرو، حدفاصل خیابان وحدت اسلامی تا ابتدای ورودی خیابان شهید علیمردانی اشاره کرد و گفت: این پروژه به طول ۶۵۰ متر اجرای کانال و ۶۱۰۰ متر مربع عملیات زیر سازی و آسفالت در حال انجام است.

شهردار تربت جام در خصوص کلنگ زنی دو پروژه شهری در این هفته گفت: کلنگ زنی فاز یک بوستان مشاهیر در ورودی شهر به مساحت یک هکتار و همچنین ساختمان ایستگاه پارک سوار میدان نماز که جمعا حدود ۶ میلیارد تومان برآورد هزینه می‌شود، از دیگر پروزه‌های این هفته به شمار می‌آید.

انتهای پیام//س، ج

 

هفنه دولت و افتتاح پروژه های شهری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر