تقدیر از بازنشستگان نمونه به مناسبت روز بازنشستگان

در روز خانواده و بازنشستگان از برگزیدگان در این عرصه تجلیل و قدرانی شد.

تقدیر از بازنشستگان نمونه به مناسبت روز بازنشستگانسید حسن خدادادیان حسینی مدیر روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان رضوی در گفت و گوی خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: برگزیدگان از بین بازنشستگان، از کارافتادگان و همسران بازمانده به عنوان نمونه‌ها معرفی شدند.

او تصریح کرد: در حاشیه این مراسم برنامه نسیم سلامت به عنوان پیاده روی خانوادگی بازنشستگان برگزارشد که جمع کثیری از بازنشستگان دراین مراسم شرکت کردند.

مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی گفت: هرساله روز ۲۵ذی الحجه مصادف با نزول آیه هل اتی و روز ملی خانواده مراسمی با همت اداره کل تامین اجتماعی و تجلیل از بازنشستگان انجام می‌شود.

حسینی ضمن اشاره به بازنشستگان نمونه افزود: بازنشستگان حوزه بیمه‌ای می‌توانند بعد از اطلاع رسانی تقاضای خود را به همراه مستندات به شعب تامین اجتماعی و کانون باز نشستگان ارائه وبعد از داوری و بررسی مستندات برگزیدگان از بین متقاضیان انجام می‌شود.

او تصریح کرد: تاکنون بیس از ۹۰۰وام ۳میلیون تومانی به بازنشیتگان بیمه‌ای تامین اجتماعی اختثاص یافته است و اولویت با بیماران خاص از بازنشستگان می‌باشد.


انتهای پیام//ف. غاعطای وام ۳میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر