کد خبر: ۷۰۵۸۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
بروجردی مطرح کرد؛

نماینده مردم بروجرد و اشترینان گفت: ملت خستگی ناپذیر ایران در طول دهه‌های گذشته مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان را در مکتب اسلام و امام حسین (ع) یاد گرفتند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، علاء الدین بروجردی شامگاه دوشنبه در شورای اداری شهرستان بروجرد با اشاره به فرمایش امام (ره) که فرمودند «این محرم و صفر اسلام را زنده نگه داشته است»، اظهار داشت: همانا بدون تردید رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی نیز بهره گیری از اهداف نهضت عاشورا است؛ ملت خستگی ناپذیر در طول دهه‌های گذشته توان و مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان را در مکتب اسلام و امام حسین (ع) یاد گرفتند.

او تصریح کرد: برخلاف تلاش آمریکا و همدستانش در نگاه مادیاتی به دنیا، ملت ایران توانمندی ذاتی خود را به منصه ظهور گذاشت.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این سال‌های اخیر نیز بر اساس سیاست راهبردی رهبر فرزانه انقلاب و شعار ملت ایران یعنی شعار «ما می‌توانیم» به پیش می‌رویم.

بروجردی خاطرنشان کرد: جنگ نظامی آمریکا و اعوان و انصارش علیه ایران به پایان رسیده و جنگ فرهنگی و شبیخون فرهنگی را آغاز کرده است و امروز به دنبال تغییر نگرش در بین نسل نو انقلاب اسلامی ایران است و وانمود می‌کند نظام اسلامی توانمندی مدیریت ندارد.

او گفت: در طول چند دهه گذشته این افتخار را به ثبت رسانده ایم که نگذاشتیم حتی یک وجب از خاک میهن توسط دشمنان تصرف شود و بابت آن هزاران شهید دادیم و همه باید بدانند عزت و شرافت داشتن بها می‌خواهد و بهای خون دادن در کربلا و عاشورا هم شهادت امام حسین (ره) و زنده نگه داشتن اسلام بوده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا برای تغییر نگرش در بین متخصصان ایرانی تحصیل کرده در آنجا هزینه‌های سنگینی می‌پردازد که باید حواسمان را جمع کنیم و باید بدانیم در مقابل ترفند‌های دشمنان، جوانان با همین محرم و صفر واکسیناسیون می‌شوند.

بروجردی افزود: باید در مکتب حسین (ع) بزرگ شویم و قدردان این نعمت خدادادی باشیم که عاشورا نماد جایگاه والای ولایت است.

 

انتهای پیام/پ

 

جایگاه والای ولایت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر