کد خبر: ۷۰۶۰۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان خبرداد؛

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲ تن و ۲۸۲کیلوگرم انواع موادمخدر با انهدام باند مسلحانه در خاش کشف شد.

بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در خاش کشف شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، سردار احمد طاهری جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان در این باره اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری تحقیقات گسترده پلیسی به اطلاعاتی مبنی بر انتقال محموله سنگین موادمخدربه کمک اعضای یک باند مسلحانه قاچاق از مناطق مرزی به عمق کشور دست یافتند.

او افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر، با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح ظهر روز گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه موتورسیکلت شکاری که در یکی از محور‌های فرعی خاش در تردد بودند شناسایی و تحت نظر گرفتند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان افزود:پس از ساعتی کنترل نامحسوس سرانجام با قرار گرفتن اعضای این باند قاچاق در منطقه کمین، تکاوران پلیس با آن‌ها درگیر شدند.

او بیان کرد: در این عملیات که چند تیم از ماموران انتظامی خاش و زاهدان تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر را پشتیبانی می‌کردند یکی از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و یک نفر از آنان دستگیر شد.

سردار طاهری اظهار داشت: ماموران پلیس در پاکسازی منطقه درگیری و بازرسی از ۲ خودروی وانت متعلق به اعضای این باند در مجموع۲ تن و ۲۸۲ کیلو و ۸۰۵ گرم شامل یک تن و ۶۸۱ کیلو و ۹۹ گرم تریاک،۶۰۱کیلو و ۷۰۶ گرم حشیش و۲ قبضه اسلحه کلاش به همراه ۶تیغه خشاب حاوی ۱۳۲فشنگ جنگی کشف کردند.

او افزود: تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند ادامه دارد.

انتهای پیام/گ

کشف مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر