نظرسنجی: بیشتر آمریکایی‌ها معتقدند اوضاع اقتصادی‌شان در زمان ترامپ بدتر شده است

براساس جدیدترین نظرسنجی که از سوی دانشگاهی در آمریکا انجام شده، بیشتر مردم آمریکا معتقدند اقتصاد کشورشان در زمان دونالد ترامپ رو به وخامت رفته است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فاکس نیوز، طبق جدیدترین نظرسنجی صورت گرفته از سوی دانشگاهی در آمریکا، از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۶، بیشتر آمریکایی‌ها معتقدند اقتصاد کشورشان بجای بهتر شدن، رو به وخامت رفته است؛ مسأله‌ای که هشداری برای انتخاب مجدد ترامپ به حساب می‌آید.

طبق این نظرسنجی که از سوی دانشگاه «کوینیپیاک» آمریکا انجام شده، ۳۷ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفته‌اند اوضاع اقتصادی (در زمان ترامپ) بدتر شده است؛ این در حالی است که تنها ۳۱ درصد از شرکت‌کنندگان گفته‌اند اوضاع (اقتصادی) بهتر شده است.

همچنین طبق این نظرسنجی که در ماه ژوئن انجام شده، ۲۳ تا ۳۹ درصد از آمریکایی‌ها معتقدند که اقتصادشان در حال اصلاح است؛ این در حالی است که ۳۷ تا ۴۱ درصد از شرکت‌کنندگان گفته‌اند سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا در حال ضربه زدن به اقتصاد این کشور است.

همچنین این نظرسنجی نشان می‌دهد تقریبا از هر ۱۰ آمریکایی، ۴ نفر از سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرده و گفته‌اند این سیاست‌ها به اقتصاد آمریکا ضربه خواهد زد که این آمار، بالاترین میزان از زمان روی کارآمدن ترامپ محسوب می‌شود.

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد شانس انتخاب ترامپ در یک انتخابات عمومی در برابر تمامی کاندیدا‌های دموکرات، در حال کاهش است.

گفتنی است این نظرسنجی در حالی انجام شده است که نگرانی‌ها بر سر بالاگرفتن جنگ تجاری میان آمریکا و چین و نیز رکود احتمالی در آمریکا افزایش یافته است.

انتهای پیام/

بدتر شدن اوضاع اقتصادی آمریکا در زمان ریاست‌جمهوری ترامپ

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۰ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
بنده فرهنگی دارای. ۵عائله با وضعیت معیشتی بسیار نامناسب زندگی. هنوز برای هیچیک از فرزندانم نتونستم لباس مدرسه و نوشت افزار تهیه کنم .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۲ ۱۵ شهريور ۱۳۹۸
خوشبحالت .. حداقل یه زن داری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۱ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
یکی از فامیل های ما که در آمریکا زندگی می کند میگه که در زمان ترامپ اوضاع اقتصادي به قدر بد شده که ما و خیلی های دیگه کارتن خواب شديم
Canada
ناشناس
۱۹:۴۸ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
کاشکی فقط مالی بود .تنفر .تنش زیاد شده .و مثل بیماری واگیر سریع گسترش پیدا میکند .
United States of America
ناشناس
۱۹:۰۸ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
خیالت راحت دوره بعدی ترامپ می خوام آب پاکی رو روی دست نجست که آغشته به خون مردم ایران شده بریزم
Sweden
ناشناس
۱۹:۰۱ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
اقتصاد آمریکا رو میخایم چکار ، ما اقتصاد خودمون رو درست کنیم
Iran (Islamic Republic of)
Allianz
۱۸:۵۲ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
عجب
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۵ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
ترامپ فقط به فکر جنگ و فضولی تو کار دیگر کشورهاست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۹ ۱۴ شهريور ۱۳۹۸
کاش يک نظر سنجي هم در ايران ميشد
آخرین اخبار