کد خبر: ۷۰۶۱۵۲۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
طی دوسال گذشته؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت:جمعیت هلال احمر طی دو سال گذشته بیش از هزار و۱۰۰ طرح درمانی، بهداشتی و معیشتی را در مناطق محرم استان با هزینه دو میلیارد تومان اجرا کرده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، فلاح ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان امروز در مجمع عمومی سالانه این جمعیت  گفت: این نشست هر سال با هدف ارائه گزارش عملکرد جمعیت در طی یکسال بویژه ترازنامه مالی جمعیت هلال احمر به مجمع، برگزار می‌شود.

فلاح امدادرسانی به زلزله زدگان خوزستان را مهمترین اقدام جمعیت هلال احمر استان کرمان در طی یکسال گذشته دانست و گفت: اعضای داوطلب و استخدامی این جمعیت در مواقع لزوم هم در سطح ملی و هم استانی خدمات رسانی می‌کنند.

او افزود:جمعیت هلال احمر در دو سال گذشته در حوزه امداد و نجات ،  آموزش ،جوانان ، درمان و توانبخشی خدمات ارزنده‌ای را به مردم استان ارائه داده است که اجرای بیش از ۱۱۰۰ پروژه درمانی، بهداشتی و معیشتی در مناطق محرم استان با دو میلیارد تومان هزینه از جمله این خدمات است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان  تصریح کرد: بیش از ۵۰۰ هزار نفر از مردم استان از این خدمات بهره‌مند شدند.

فلاح همچنین به پوشش دو هزار حادثه طبیعی و غیر طبیعی در سراسر استان به شکل منطقه‌ای، ملی و استانی اشاره کرد و گفت: ۵۶ هزار نفر در این حوادث بوسیله جمعیت هلال احمر امداد رسانی شدند.

او درباره آموزش در جمعیت هلال احمر نیز گفت: ۱۲۰۰ دوره آموزشی تخصصی در استان برگزار و ۱۳۰ هزار نفر از دوره‌های آموزشی جمعیت استفاده کردند و این جمعیت آمادگی این آموزش ها را در همه سطوح جامعه در سراسر استان افزایش دهد و تلاش می‌کند عموم جامعه با امدادرسانی و نجات آشنا شوند تا بتوانند در حوادث به کمک حادثه دیدگان بیایند.

فلاح همچنین از کسب رتبه برتر جمعیت هلال احمر استان در حوزه جوانان ، درمان و آموزش در کشور خبر داد.

انتهای پیام/ی

کسب رتبه برتر جمعیت هلال احمر استان کرمان در حوزه جوانان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر