کد خبر: ۷۰۶۲۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور از برگزاری نخستین دوره استعدا های برتر رده های سنی پایه ایران در بیرجند خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند   ، رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور گفت:در این رویداد ورزشی تنیسور‌های آینده‌دار و مربیان برجسته خراسان‌جنوبی می‌توانند شایستگی و توانمندی‌های خود را به تصویر بکشند.

او در ارتباط با حضور ورزشکاران و مربیان تنیس روی میز خراسان‌جنوبی در اردو‌های آمادگی تیم ملی افزود:قهرمانان، مدال‌آوران ارزنده و مربیان کارت‌دار ملی و بین‌المللی در استان وجود دارند که می‌توانند با درخواست رسمی هیأت از سوی فدراسیون زمینه حضور افتخاری و تمرینی آنان به منظور کسب علوم و فنون روز در اردو‌های تیم‌های ملی فراهم شود.

قارداشی بیان کرد: هیأت تنیس روی میز خراسان‌جنوبی طی سال‌های اخیر در حوزه‌های آموزشی رده‌های مختلف سنی، توجه به ظرفیت و توانمندی شهرستان‌ها و انسجام خانواده این رشته ورزشی موفقیت‌های شایسته ی تقدیر داشته است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشوربه دومین سفر خود به شهرستان مرزی درمیان خراسان‌جنوبی اشاره کرد و اظهار کرد: در بازدید از روستا‌های نوغاب، طبس‌مسینا و نوزاد با استعداد‌های بی‌نظیر ورزشی مواجه شده است.

او ادامه داد: در این مناطق باوجود محرومیت‌ها به لحاظ امکانات و مربیان سرآمد توانسته بودند مدال‌های رنگی و سکو‌های قهرمانی کشور در رشته‌های متنوع را به دست آورند.

علی‌قارداشی  در خصوص بررنامه های پیش روی فدراسیون در امسال خاطرنشان کرد: به‌عنوان تنها فدراسیون ورزشی ایران با سابقه حضور در المپیک سال‌های ۹۲ بارسلون، ۲۰۰۰ سیدنی، ۲۰۰۴ آتن، ۲۰۰۸ پکن، ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو، مهم‌ترین اولویت فدراسیون کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کشورمان است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور با اشاره به کسب مدال‌های رنگی ارزشمند تنیسور‌های شایسته کشورمان در مسابقات بین‌المللی و آسیایی تأکید کرد: نشان برنز نوشاد عالمیان در رقابت‌های آسیایی جاکارتا نقطه عطفی در تنیس روی میز ایران بود.

انتهای پیام/ ی

 

وجود استعدادهای بی نظیر ورزشی در استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر