کد خبر: ۷۰۶۲۸۵۰
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
پیگیری های باشگاه خبرنگاران جوان نتیجه داد ؛

استاندار مرکزی گفت: کمتر از یک ماه دیگر یک منزل مسکونی تحویل خانواده ۵ قلوهای اراکی می‌شود.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، با قدردانی از همه خیران، بهزیستی و مردم اراک در کمک به خانواده ۵ قلوهای اراکی گفت: کمک خیرین نتیجه داد و کمتر از یک ماه دیگر یک منزل مسکونی تحویل این خانواده می‌شود.

تامین مسکن و کار پدر ۵ قلو‌های اراکی

آقازاده با بیان اینکه برای پدر ۵ قلو‌ها هم ظرف کمتر از دو تا سه هفته آینده کار فراهم می‌شود تا از شرایط بیکاری خارج شود افزود: مقرر شد یک پرستار هم از طریق بهزیستی و استانداری در حد روزی ۱۲ ساعت به این خانواده کمک کند و با بهزیستی هم صحبت کردیم تا ۵ قلو‌ها بتوانند از نزدیکترین مهد کودک استفاده کنند.

او اضافه کرد: قرار شد از محل درآمد‌های اوقاف به این خانواده کمک شود و استانداری و خیرین هم در تامین مایحتاج این خانواده مشارکت داشته باشند.


بیشتر بخوانید : مشکل مسکن خانواده پنج قلوهای استان مرکزی حل شد 


استاندار مرکزی با اشاره به حضور در منزل خانواده ۵ قلوهای اراکی بیان کرد: این فرصت پیش آمد که به اتفاق تعدادی ازخیرین و مسئولان بهزیستی و مدیر کل اوقاف استان مرکزی به این خانواده سر بزنیم.

او تصریح کرد: برخی صحبت‌ها از برخی رسانه‌ها در مورد این خانواده کذب است و شاهد بودیم عشق و محبتی که خانواده‌ها به تک تک این پنج قلو‌ها دارند ، یک عشق مثال زدنی است.

آقازاده تاکید کرد: در جمع خانواده پنج قلو‌ها با همه مشکلات خانواده یک نشاط و شادابی را دیدیم و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ به رغم مشکلات با تمام وجودشان به بچه‌ها عشق می‌ورزند.

استاندار مرکزی عصر روز پنجشنبه  به اتفاق خیرین،  مسئولان اوقاف و بهزیستی استان مرکزی با حضور در منزل خانواده ۵ قلو‌ها در شهر اراک پس از دیدار با والدین این کودکان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت .

در پی انتشار گزارش باشگاه خبرنگاران جوان استان مرکزی با عنوان "خانه‌ای بهشتی که میزبان ۵ فرشته است" در پنجم شهریور ماه و باز نشر این خبر در شبکه‌های اجتماعی موج رسانه‌ای برای کمک به خانواده ۵ قلو‌های اراکی به راه افتاد.

۵ قلو‌های اراکی با نام خانوادگی دلیخون هشتم خرداد ماه سال ۹۷ به دنیا آمدند واکنون حدود یک سال و ۳ ماه سن دارند؛ تعداد اعضای خانواده دلیخون با دختر اول ، در حال حاضر ۸ نفر است.

انتهای پیام / ج

کمتر از یک ماه دیگر یک منزل مسکونی تحویل خانواده ۵ قلوهای اراکی می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر