کد خبر: ۷۰۶۵۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
رئیس پلیس پایتخت خبر داد؛

سردار رحیمی از تأمین نظم و انضباط و امنیت هیأت‌های عزاداری حسینی توسط پلیس پایتخت خبر داد.

تأمین نظم و انضباط و امنیت هیأت‌های عزاداران حسینی پایتخت توسط پلیسبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در جمع عزاداران حسینی امام زاده ابوالحسن شهرری با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان با اشاره به اینکه خون امام حسین (ع) موجب بیداری و ایستادگی مظلومان و ستمدیدگان در مقابل ظالمان و گردنکشان شد، بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل عظیم الشأن الهام گرفته از قیام کربلا بود، چرا که امام عزیزمان نیز با تأسی از جد بزرگوار خود در مقابل طاغوتیان ایستاد و پیروز شد.

او با اشاره به اینکه حماسه عاشورا باید زنده بماند و تا مادامی که این حماسه در جریان باشد پیروزی با اسلام ناب محمدی است، عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی با عشق و ارادت، نظم و انضباط و امنیت هیأت‌های عزاداران حسینی را تأمین می‌کند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه خدا را سپاسگزاریم که سرباز نظام و رهبر معظم انقلاب و خادم و خدمتگزار ملت غیور و ولایت مدار ایران اسلامی هستیم، افزود: نباید فراموش کرد که یزید و شمر امروز، آمریکا و اسرائیل و ایادی ناخلف آن‌ها هستند که دستشان به خون مظلومان یمن، عراق، سوریه و ... آلوده است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه با ولی بودن از جمله مهمترین مسائلی است که نباید از آن غافل ماند، گفت: امروز دشمنان اصل ولایت را نشانه گرفته اند، چرا که می‌دانند زیر علم و بیرق ولایت است که اتحاد و انسجام مثال زدنی داریم.

او افزود: امروز مفتخریم که تحت زعامت رهبر عظیم الشأن انقلاب، حافظ نظم و امنیت و آرامش مردم هستیم و خدا را شاکریم که خدمتگزار بهترین مردم دنیا هستیم.


بیشتر بخوانید: هشدار پلیس به شهروندان هنگام رانندگی در شب‌های عزاداری حسینی


فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات پلیس پایتخت در زمینه‌های برخورد با مفاسد اقتصادی، اخلاقی و غیره بیان داشت:  در ایام محرم بیش از ۱۳ هزار هیأت در نقاط مختلف تهران بزرگ فعالیت دارند که افتخار این را داریم که امنیت و انضباط ترافیکی و انتظامی این هیأت‌ها را تأمین می‌کنیم.

انتهای پیام/

اقدامات پلیس پایتخت در زمینه‌های برخورد با مفاسد اقتصادی و اخلاقی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر