کد خبر: ۷۰۷۰۴۸۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین از صدور سند برای ۲۷۱ هکتار زمین کشاورزی در این شهرستان خبر داد.

صدور سند برای ۲۷۱ هکتار زمین کشاورزی در فامنینبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، جعفر کاویانی دلشاد، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین گفت: جهاد کشاورزی شهرستان فامنین ۹ برنامه و ۳۸ طرح با ۵۹۰ میلیون تومان اعتباراز محل نفت دارد.

او با اشاره به قلمع و قمع سازه‌های غیرمجاز از سوی امور اراضی کشاورزی ادامه داد: محکومان تعهد به انجام ۵ مورد از قلع و قمع‌ها داده‌اند، قلع و قمع دو مورد دیگر پیش از شروع به کار آن انجام شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین از انجام رفع تداخلات ۹ پلاک در شهرستان فامنین خبر داد و افزود: برای ۲۷۱ هکتار زمین کشاورزی نیز سند صادر شده است.

کاویانی دلشاد با اشاره به ۵ مورد پلمب سم فروشی‌های متخلف در شهرستان فامنین گفت: چند مورد کشت شاهدانه در فامنین شناسایی شده بود که کار معدوم سازی انجام و به دادستانی گزارش شد.

او با اشاره به اینکه در هفته دولت ۹ طرح با ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید افزود: در حوزه سند راهبردی سه ساله استان تاکنون هفت طرح در نظر گرفته شده که میانگین پیشرفت فیزیکی آن‌ها تا پایان مرداد ۶۵ درصد است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین با بیان اینکه کشت دانه‌های روغنی فعلا به دلیل تازه بودن کشت صفر است،ادامه : در رابطه با تولید گوشت قرمز ۱۰۰ تن افزایش تولید داشته ایم.

کاویانی دلشاد در خصوص گلخانه‌ها نیز گفت: در این شهرستان از گذشته یک هکتار گلخانه وجود داشت، اما امسال ۳۸ هکتار متقاضی احداث گلخانه داریم که برای ۱.۵ هکتار پروانه تاسیس صادر و به بانک معرفی شده است.

او با اشاره به وجود دو متقاضی ایجاد مجتمع گلخانه‌ای در سطح ۱۵ هکتار ادامه داد: کل تعهد شهرستان فامنین برای ایجاد گلخانه در سند راهبردی استان ۲ هکتار است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های اصلی شهرستان فامنین ساخت و توسعه گلخانه‌ها است بیان کرد: شهرستان فامنین به دلیل محرومیت به متقاضیان ساخت گلخانه تسهیلات بانکی با سود هفت درصد پرداخت می‌کند.

انتهای پیام/ب


پلمب ۵ مورد سم فروشی‌های متخلف در شهرستان فامنین

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر