کد خبر: ۷۰۷۱۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
فرمانده سپاه لرستان:

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: پیاده‌روی اربعین باید منجربه تولید قدرت فرهنگی و برای نسل جوان موثر شود.  

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: پیاده‌روی اربعین باید منجربه تولید قدرت فرهنگی و برای نسل جوان موثر شود.

 سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در ستاد اربعین استان لرستان با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین چند سال است آغاز شده است، اظهار داشت: علاوه بر بعد فرهنگی و دینی پیاده‌روی اربعین، سبب تولید قدرت ملی نیز می‌شود و ارائه خدمات و پذیرایی از ۳۰ تا ۸۰ هزار نفر زائر برای استان لرستان فرصتی طلایی است که با هم افزایی کامل می‌شود.

وی باتاکید به اینکه ما نباید در ارائه خدمات بخل بورزیم، افزود: خالصانه هر چه داریم خرج کنیم، زیرا اربعین سبب آرامش استان می‌شود و به بسیاری از چالش‌ها جواب می‌دهد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: استان لرستان در پیاده‌روی اربعین از نظر کاری دارای تنوع است بنابراین همه باید پای کار باشیم و همانند سال‌های گذشته قوی عمل کنیم.

کشکولی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی استان تصریح کرد: همه باید دست‌ودل باز پای کار بیایند و ما نیز در سپاه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد. سال گذشته بسیاری از مدیران سنگ تمام گذاشتند، پیاده‌روی اربعین باید منجربه تولید قدرت فرهنگی و برای نسل جوان موثر شود بنابراین همه دست به دست هم بدهیم تا خدمات خوبی را زوار امام حسین (ع) ارائه دهیم.

وی با اشاره به امکان عبور ۱۰۰ هزار زائر خارجی از کشور‌هایی مانند پاکستان بیان کرد: بنابراین باید در مرز شرقی و ورودی شهرستان الیگودرز به زبان اردو به زوار خیرمقدم بگوییم.

انتهای پیام/ ر

پیاده‌روی اربعین منجر به تولید قدرت فرهنگی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر