کد خبر: ۷۰۷۱۷۱۹
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

مدیر حج و زیارت استان کرمان گفت: در دو هفته اربعین حسینی، ۱۳ مهرماه تا ۷ آبان‌ماه بلیط پرواز به نجف اشرف انفرادی فروخته می‌شود.

فروش بلیط کرمان به نجف انفرادی استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ محمود عرب‌نژاد مدیر حج و زیارت استان کرمان گفت: پرواز کرمان به نجف اشرف از یکسال قبل در کرمان راه‌اندازی شده است و هر هفته بامداد جمعه با چهار کاروان از کرمان به مقصد نجف اشرف پرواز داریم.

عرب نژاد با بیان این مطلب که در ایام اربعین اعزام به‌صورت کاروانی به کربلای معلی نداریم، عنوان کرد: سفر به کربلای معلی در ایام اربعین حسینی از طریق حمل و نقل هوایی برای شرکت در مراسم اربعین امام حسین (ع) به‌صورت انفرادی است و افراد باید به شرکت مرکزی ما واقع در خیابان جهاد کوچه شماره ۲۰ مراجعه کنند.

او بیان داشت: هم‌اکنون این نام‌نویسی در حال انجام است و چون این پرواز‌ها در این ایام به صورت چارتر بوده، باید ظرفیت آن تکمیل شود در غیراین‌صورت شرکت باید خسارت پرداخت کند.

مدیر حج و زیارت استان کرمان با تاکید برآنکه فقط یک پرواز کرمان به نجف داریم و به نقاط دیگر کشور عراق پرواز نداریم، گفت: زائرانی که قصد دارند در روز اربعین در کربلا باشند می‌توانند از پرواز جمعه ۱۹ مهرماه برای حضور در کربلا در روز اربعین حسینی استفاده کنند.

عرب نژاد گفت: هنوز قیمت آن مشخص نشده است، زیرا هر ساله در این ایام قیمت افزایش داشته است و در حال حاضر فقط نام نویسی صورت می‌گیرد.

او درباره تعداد افراد ثبت نامی در سامانه سماح برای حضور در مراسم اربعین حسینی نیز عنوان کرد: تا این لحظه ۱۳ هزار و ۸۹۰ نفر در سامانه سماح ثبت‌نام کرده‌اند.

در سال گذشته بیش از ۶۳ هزار زائر از استان کرمان در این مراسم داشتیم که با توجه به آسان شدن پروسه سفر به کربلا، بدون نیاز به اخذ ویزا پیش‌بینی می‌کنیم امسال بیش از ۸۰ هزار زائر از استان کرمان در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کنند.

انتهای پیام/س

فروش بلیط انفرادی پرواز کرمان به نجف اشرف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر