کد خبر: ۷۰۷۱۹۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان؛

محمد هادی ساروی در گروه شانس مجدد رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات سه وزن دوم (۶۷، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم) کشتی فرنگی قهرمانی جهان از روز گذشته (یکشنبه) در سالن باریس شهر نورسلطان کشور قزاقستان آغاز شد که حامد تاب و محمد هادی ساروی در اوزان ۶۷ و ۹۷ به گروه بازنده‌ها راه یافتند و رامین طاهری در وزن ۸۷ کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفت. حامد تاب در گروه شانس مجدد صبح امروز مقابل حریف رومانی نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت وی در دور بعد مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. ساروی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه بازنده‌ها راه یافت. ساروی در این گروه مقابل جنگ ایلدیم ترک با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.


بیشتر بخوانید:

پیروزی قاسمی منجری مقابل قهرمان نامدار روس/ گرایی قهرمان المپیک را مغلوب کرد

عبدولی: با دنده شکسته در دیدار رده بندی کشتی گرفتم/ ما ایرانی‌ها تا پای جان می‌جنگیم


گفتنی است در رقابت‌های چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان تیم ایران توسط سعید عبدولی در وزن ۸۲ کیلوگرم به مدال برنز رسید و میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم پنجم شد. پویا ناصر پور و امین کاویانی نژاد نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

لازم به ذکر است در این دوره از رقابت ها نفرات اول، دوم، سوم مشترک و پنجم مشترک در مجموع ۶ نفر برتر اوزان المپیکی سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را به دست خواهند آورد و سایر کشتی گیران باید در رقابت های گزینشی دیگر به دنبال سهمیه باشند.


بیشتر بخوانید:آزادکاران ایران راهی نورسلطان می شوند


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر