کد خبر: ۷۰۷۲۲۷۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان گفت:نزدیک به ۱۰۰ تن از اساتید دانشگاه اصفهان از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه به راهپیمایی اربعین اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،حجت‌الاسلام میثم شریف مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان درباره برنامه‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان در ایام اربعین اظهار داشت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان برای راهپیمایی اربعین سال جاری در حوزه ستادی فعالیت خود را با تشکل‌ها و دانشجو‌ها آغاز کرده است.

او با بیان این‌که در حوزه اجرایی فعالیت‌ها برای اساتید انجام می‌گیرد، تصریح کرد: در حوزه دانشجویان پسر که برای خروج از کشور مشکل دارند نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری وثیقه مورد نیاز را ضمانت کرده است و این دانشجویان پس از اخذ گذرنامه درخواست خود را در سامانه اعلام می‌کنند و مشکل خروج از کشورشان حل می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری به نظام‌وظیفه و دفتر نهاد نیست.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان خاطرنشان کرد: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان با اعزام چند تن از دانشجویان و اساتید به مرز پاکستان و برپایی موکبی آماده پذیرایی از زائران پاکستانی است.

او با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای اساتید دانشگاه اصفهان، گفت: نزدیک به ۱۰۰ تن از اساتید دانشگاه اصفهان از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه به راهپیمایی اربعین اعزام می‌شوند و سایر دانشگاه‌های اصفهان نیز برنامه‌های مجزایی در نظر دارند.

شریف درباره وضعیت دانشجویان دانشگاه اصفهان برای اعزام به کشور عراق گفت: دانشجویان علاقه‌مند برای اعزام به راهپیمایی اربعین با مراجعه به بسیج دانشجویی درخواست خود را اعلام کرده تا اعزام برای این عزیزان نیز فراهم شود.

انتهای پیام/م

 

پذیرایی دانشجویان اصفهانی از زائران پاکستانی اربعین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر