کد خبر: ۷۰۷۳۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده گان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس استان که با حضور ۴۰ بازرس ویژه در قالب ۱۰ تیم در استان در حال اجراست تا بیستم مهرماه امسال ادامه دارد.

ادامه طرح بازرسی بازگشایی مدارس در کهگیلویه و بویراحمد تا بیستم مهر

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ،روح الله باقری فرد،معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این طرح بازرسان صبح و عصر بر نحوه عرضه کالا و خدمات مورد نیاز دانش آموزان در بازار‌های کهگیلویه و بویراحمد نظارت می‌کنند.

او گفت: نظارت بر نمایشگاه‌های پاییزه و مراکز تولید و عرضه پوشاک مدارس در این طرح نیز پیش بینی شده است.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده گان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: یک ناظر مقیم در محل اداره برای پاسخگویی به شکایت‌های مردمی از طریق سامانه ۱۲۴ نیز درصبح و عصر آماده دریافت گزارش‌های مردمی از نحوه عرضه کالا و خدمات در بازار استان است.

باقری فرد گفت: براساس گزارش‌های بازرسان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای شهریور امسال تاکنون هزار و ۳۰۰ بازرسی از واحد‌های صنفی کیف، کفش، پوشاک ومعاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده گان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت لوازم تحریر در مرکز استان انجام شده است که تاکنون پرونده ۴۰ برای متخلفان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

او همچنین از انجام ۳۰۰ بازرسی از مراکز تولید و عرضه لباس فرم مدارس در مرکز استان خبر داد و افزود: در این زمینه ۱۶ پرونده با جریمه ۳۵۰ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

باقری فرد با اشاره به اهمیت نظارت بر بازار برای پیشگیری از گران فروشی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر نوع تخلف مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند تا طبق قانون با متخلفان برخورد شود.

استان ۷۲۳ هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد ۲۸ هزار واحد صنفی دارد.

انتهای پیام/پ

 طرح بازرسی بازگشایی مدارس تا بیستم مهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر